Ходьба по колу або село Підбереж вагається в яку ОТГ податись

28 Січня 20:36 2020

‘ Ходьба по колу…
Ігнорується рішення сесії.
Ігнорується рішення загальних зборів.
Що далі???
с.Підбереж стоїть перед вибором:

Ввійти в Долинську громаду,котра дасть можливість розвитку, та інновацій –
або ж залишитись “донором” в “Болехівському рабстві”?

Думати про перспективу для майбутніх поколінь – чи про лобі чиїхось фінансових інтересів?

Бути об’єктом чи суб’єктом ?

Який буде вибір??? – таке запитання висловив Володимир Ройовий у групі Долина LIVE

Цю ж ситуацію описав у своєму дописі голова Долинської ОТГ Володимир Гаразд

Взяв участь в засіданні робочої групи. Було гаряче: деякі делегації були невдоволені рішеннями, а декотрі виходили із зали колядуючи і співаючи «Многая Літа». Члени групи намагались балансувати між інтересами окремих громад та інтересами держави.
Тепер про наболіле: на жаль, робоча група залишила своє попереднє грудневе рішення в силі, відповідно до якого, пропонується вилучити з діючого перспективного плану Долинської ОТГ села Раків та Підбережжя. І якщо у випадку з селом Раків таке рішення, як я розумію, підтримує сільський голова Галя Олійник, котра, напевне, представляє думку громади, то у випадку з селом Підбережжя робоча група чомусь не дослухалась до аргументів моїх та, особливо, – Надія Романів, – поважної 18-річної голови громади, котра особисто виступала перед присутніми з переконливими аргументами щодо входження села до складу Долинської ОТГ. Надія Василівна також посилалась на одноголосне рішення сесії щодо вступу до Долинської ОТГ та нещодавне рішення зборів селян, на котрому тільки одна людина виступила за залишення у складі Болехова. Перед присутніми членами робочої групи виступили також два представники громади Підбережжя, котрі розповідали про великі здобутки 30-річного перебування села у складі Болехівської міськради та мій колега Богдан Мельник – міський голова Болехова, котрий серед іншого наголосив, що село Підбережжя є і має залишитись основним фінансовим донором Болехівської міськради та майбутньої ОТГ. А чи готові мешканці Підбережжя бути тепер уже довічними донорами, адже любов та повага має бути взаємною, правда ж?
Дякую за підтримку при розгляді та голосуванні Igor Dovirak, Руслан Панасюк, Володимир Ковальчук та іншим, хто не піддався на суб’єктивні та лобістські оцінки.
Піддаю сумніву, Юрій Стефанчук, критичність фінансових розрахунків для Болехова, адже їх показники значно вище середнього по області.

Коментарі учасників групи Долина LIVE :

Роман Сенюк А чому с. Підбережжя не може створити нову ОТГ, об’єднавшись із навколишніми селами, котрі мають свої недотаційні бюджети. Не хочете бути донорами Болехова, будете Долини

Володимир РойовийРоман Сенюк на це повинне бути бажання навколишніх сіл

Михайло Кепещук Доктрина дестабілізації та розвалу України в дії! Ця т.зв. реформа Україні так потрібна, як п’яте колесо до воза. А от Путєну потрібна, тому він і вимагав в мінських угодах – щоб ми провели децентралізацію.

Володимир Ройовий Михайло Кепещук проблема в переформатуванні реформи та людях які керуватимуть і ще активністю населення.Поки на зміну реформи ми не в силах вплинути.То ж залишається бути активними.

Михайло Кепещук Володимир Ройовий
———————————
Поки на зміну реформи ми не в силах вплинути.
———————————
Я керуюся здоровим глуздом. А здоровий глузд підказує, що всі ці їхні реформи – маячня. Реформували поліцію, прокуратуру, суди понасворювали НАБУ, САП і ще фігзна чого… помогло? Так само буде і з цими ОТГ.

Andriy Pishko Підбереж , Тяпче , Яворів, Гошів можуть
Створити свою ОТГ. Навіть княжолука може бути , якщо центр буде
У Тяпче . Можуть об’єднатися . Всі з грошима .

Володимир РойовийAndriy Pishko така ідея була,навіть на високому рівні,з центром в Гошеві. Однак деякі з сіл захотіли щоб центри були в них.

Михайло КепещукВолодимир Ройовий ну і правильно захотіли. Реформа – це історичний шанс кожного хутора піднятися до рівня райцентру. Років через 40 будуть писати історичні книжки і напишуть Витвиця це огого аж смосійна ОТГ. А Княжолука чи Гошів що?

Володимир РойовийМихайло Кепещук це все загальні фрази.Для реформи потрібні реальні механізми.

Михайло КепещукВолодимир Ройовий слово “реформа” в українських реаліях вже давним давно скомпроментоване. Хай ці “реформатори” займуться економікою, піднімуть промисловість, хай дадуть селянам дешеві кредити, щоб ті могли самостійно обробляти свої паї… А не ощасливлюють мене дурними обіцянками, що як я стану жителем Долинськогої ОТГ, а не Долинського району – то буду купатися як вареник в маслі.

Володимир РойовийМихайло Кепещук це знову ж слова,котрі не допоможуть.Для всього потрібна дія

Михайло Кепещук Володимир Ройовий Ну що б, здавалося, слова… Слова та голос – більш нічого. А серце б’ється — ожива, як їх почує. Мабуть від Бога і голос той, і ті слова ідуть між люди!…(с) 🙂
——————–
Слова Володимир, але правдиві. Дія вже йде після.. А наразі дію нема з ким робити бо всі як класика – подуріли. Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть.

Володимир РойовийМихайло Кепещук правду кажеш Михайле.Однак це в характері,комусь легше робити ніж чекати.Я обираю дію,а до неї доєднаються ті кому це болить

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.