Коломийські “Карпати” сильніші за “Нафтовик”

Травень 15 20:42 2017

“Нафтовик” не зумів здобути очки у матчі з лідером чемпіонату. “Карпати” з перших хвилин заволоділи ініціативою і вже на 2 хвилині відзначився Свірідов. Не встигли долиняни оговтатись, як пропусти вдруге, гол на рахунку Уграка. Загалом протягом першого тайму гра у “Нафтовика”, як то кажуть, взагалі не йшла і найчастіше доводилось грати на відбій.

У другій половині грі коломияни трішки розслабились і почали грати по рахунку. Це дозволило “нафтовикам” відсунути гру від своїх воріт та створювати небезпечні моменти біля воріт гостей. Активно після перерви увійшов у гру Жмуркевич. Забити вдалось із пенальті. Одинадцятиметровий удар реалізував Бабінчук. Однак інші перспективні моменти не увінчались успіхом. А в кінці матчу “Карпати” поховали надію на нічию голом Кушецького.

“Нафтовик” програє, але демонструє у другому таймі достойний футбол із лідером, що дає можливість дивитись у майбутнє із оптимізмом. Долиняни опустились на одну позицію, і займають зараз 10 місце.

Наступний матx відбудеться 21 травня на виїзді у Ямниці. Нафтовики зіграють із місцевим “Вихором”.

“Нафтовик” (Долина) – “Карпати” (Коломия) 1:3 (Бабінчук, 72, пен – Свірідов, 2, Уграк, 14, Кушецький, 90+2).