Кому вигідний незаконний полігон відходів у Болехові

30 Листопада 16:57 2017

‘ 29 листопада 2017 року відбулось засідання Львівського апеляційного адміністративного суду за апеляційними скаргами приватного акціонерного товариства «Шкіряник» та Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області – пише Голос-ІНФО

ПРАТ «Шкіряник» вимагало скасування припису екоінспекції №144 від 24.07.2017 року щодо усунення шкідливих наслідків діяльності. Підприємство «Шкіряник» здійснює первинну обробку шкірсировини використовуючи важкий метал хром, а всі відходи виробництва скидає на незаконний полігон в м. Болехів та у водотік Довжанка.

Екологічна інспекція подала заперечення на апеляційну скаргу ПРАТ «Шкіряник» так, як посадові особи підприємства підписали складений адміністративний протокол, сплатили штраф, склали план усунення недоліків та частково їх усунули. Вказане заперечення отримали представники ПРАТ «Шкіряник» – головуючий суддя. Однак представник підприємства повідомив, що не отримував та неознайомлений із запереченням екоінспекції, однак з ним наперед не погоджується. Відтак суд переніс слухання на 06 грудня 2017 року.

Детальніше у СЮЖЕТІ GOLOS TV

 

Це місто Болехів, урочище Криве, полігон відходів міської ради та приватного підприємства ПРАТ “Шкіряник”, понад два роки функціонує без будь -яких дозвільних документів.

Приватне підприємство обробляє шкіри, відходи до яких входять важкий метал хром просто зливають на полігоні та у водотік Довжанка. Водотік теж є незаконним.

На полігоні без будь – яких дозволів та угод працюють особи циганської національності. На території полігону функціонує ціле циганське містечко.

P/S Болехівщина прекрасний туристичний регіон, який прийнято вважати екологічно чистим, однак по онкозахворюваннях він один із перших в області. Про це в ФБ написав  Ростислав Гудзінський

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.