Конфлікт директора з батьком у Долинському ліцеї-інтернаті

25 Листопада 11:43 2018

Схоже, що конфлікт розгорівся через опалення у Долинському науковому ліцеї-інтернату та дитиною яка захворіла, між директором Alla Shevchenko та родичем цієї дитини Rius Vitkauskas. Цей конфлікт вилився у мережу фейсбук.

Alla Shevchenko 23 листопад о 17:09
У нашому місті безробітний громадянин Російської Федерації , такий собі Віткаускайте, веде антиукраїнську пропаганду, колотить цілим містом, а всі мовчать. Даний громадянин черговий раз порушував громадський порядок в нашому закладі, викрикував і погрожував. Без дозволу знімає дітей на камеру. Оскільки він постійно перериває освітній процес і інспектує заклад. А саме, перевіряв воду, освітлення, столову спальні…9 разів протягом останніх двох місяців. Але 21 листопада, коли він звинуватив заклад, що у нас мінусова температура і він у нас перевірятиме приміщення, я йому не дозволила переривати уроки, оскільки температурний режим був дотриманий. Після відмови почались погрози і крики. Сьогодні даний громадянин Російської Федерації знову дві години вигукує по школі,здійснює на всіх моральний тиск . Я викликала поліцію, приїхали відразу, але крики не завершуються, він не покидає школу. У мене запитання до всіх інститутів влади: -Хто несе відповідальність за громадський порядок і чому всі мовчать. Шановні, що ви чекаєте ? Я вимагаю забезпечити громадський порядок для всіх учасників освітнього процесу нашого закладу!

Коментарі
Natalia Smagula Алла Вікторівна а що саме сталось..в чому загроза батька ?І якшо вона є чому “МИ”батьки де навчаються наші діти під вашим керівництвом це взнаєм лише з соціальних мереж???????
Люда Кравчук На мою думку, ніякої загрози батька не має, (наші менші дітки ходять в одну групу в садок),…а на рахунок того, що кілька днів у минулому тиждні було дуже зимно, то це факт……як на мене то це просто політика)
Ірина Онуфрієва Люда Кравчук ЧОМУ ВСЕ В ЦЬОМУ СВІТІ МАЄ ПРИВ”ЯЗУВАТИСЯ ДО ПОЛІТИКИ???ТА І ХОЛОДУ МИНУЛОГО ТИЖНЯ Я ЩОСЬ НЕ ПОМІТИЛА!
Alla Shevchenko Пані Людмило, хто вчора став свідком криків та неадекватної поведінки даного батька, той з вами не погодиться. Діти поперелякувались, у працівників школи шок. Поліція не могла вивести порушника зі школи.Тому тепер я цього так не залишу.
Оля Титиш Alla Shevchenko,а де були вихователі,щоб забрати дітей?чому Ви не спрацювали адекватно?це все можна було уникнути,тих переліків,шоку……Диму без вогню не буває,отже щось тут не те…………
Alla Shevchenko Оля Титиш ,всі вихователі були на місцях. І чергові на прохідні теж були.
Oksana Jroslavna Goryachuk Кажуть дівчинка 1класниця захворіла не вкласі а у відпочинкові спальні,у другому корпусі,мій син як ще у вересні ходив то опалення там не було,приміщення велике,а діти роздівалися до трусиків і футболок.
Як зараз там то я незнаю,але дуже сумно що заховіра дитина.
Alla Shevchenko Oksana Jroslavna Goryachuk ,у вересні ніде опалення не було. У нас опалення іде з другого на перший поверх, тому там тепліше.
Оприлюднено відео конфлікту
Rius Vitkauskas 25 листопад о 17:52
НАДЕЮСЬ что ОШИБАЮСЬ.

Gepostet von Rius Vitkauskas am Sonntag, 25. November 2018

Alla Shevchenko25 листопад о 19:55
Довідка з Долинського районного суду…десятки судових розглядів.І притягнення до відповідальності за хуліганство. Інформація про послужний список громадянина Російської федерації Віткаускаса, який маніпулює всіма. У мене запитання: А хто це замовляє ? І хто за це все платить???

Коментарі:

Зіновій Старжинський Як за часно відвідує та чи інша особа?!
Alla Shevchenko Дев”ять разів перевіряв школу. Але це вже перейшло межу.
Ігор Соболевський А хіба до перевірки шкіл допускаються всі бажаючі?
Alla Shevchenko Ігор Соболевський , ні! Все прописано у Законі. Але важко пояснювати людині, про правила якщо він силою проривається на спальний корпус.
Парадокс у тому, що у кожному класі градусник і всі діти бачать температуру. Вона у нас вище 18 градусів. А має бути 17-20.
Andriy Ehrlich може поліцію викликати, бо воно ж неадекватне?
Alla Shevchenko Andriy Ehrlich ,викликали. Поліція не могла вивести півтори години його зі школи. Він їх обзивав. Все знімав на камеру. І зробив монтаж. Але є купу свідків. Тому до суду однозначно підемо.
Mixal Chomin Є в районі директори шкіл що отримують премії за економію газу. Просто дітей морозять заради наживи у власну кишеню. Градусник вище 17? -це жарт напевно тут у дописі читаю..
Alla Shevchenko Mixal Chomin ,не жарт… у нас тепло не відключають .Круглодобове опалення.
Mixal Chomin Alla Shevchenko Вірю що невідключають. А от підтримка температури є важливою
Alla Shevchenko Mixal Chomin , є журнал температурного режиму. Де ми відмічаємо, яка температура на виході з котельні і температура у приміщеннях. А ще градусники у класах. Діти бачать самостійно, бо я інколи запитую.
Mixal Chomin Alla Shevchenko Мені ж то все рівно. Просто знаю що економлять деякі директори на споживанні палива. Не про вас мова. Не ви кочегар.

 

Alla Shevchenko Mixal Chomin , я в цій школі по 9-10 годин працюю…у 2016 сварилась з підприємцем і писала листи. Після того, у нашій школі проблем з теплом нема.
Alla Shevchenko Але зате є інші проблеми, бо дехто хотів сенсацію зробити на пустому місці.
Mixal Chomin Споглядаючи вашу активну реакцію розумію що йому багато вдалось. Варто задуматись над спокоєм щоб зберегти рівновагу

 

Alla Shevchenko Mixal Chomin , просто він 9 разів приходив перевіряти, то воду, то харчування, то освітлення… Він навіть звинувачував батьків і вчителя, чому ті друкують буквар, поки держава не забезпечила,.. А яке право я маю вказувати батькам, що їм друкувати, а щПобачити більше
Mixal Chomin Alla Shevchenko Чому не йде вище а до інтернату тільки?

 

Alla Shevchenko Mixal Chomin , не знаю. Але думаю, що буду знати… і не тільки це.

 

 

написати коментар

8 коментарів

 1. Maryana Krehovetska
  27 Листопада, 12:56 #1 Maryana Krehovetska

  Мабуть директор конфліктна людина,бо щось багато людей з нею конфліктують…..

  Reply to this comment
 2. Надія Бородіна
  27 Листопада, 13:21 #2 Надія Бородіна

  чемодан вокзал росея

  Reply to this comment
 3. Natalie Natalie
  27 Листопада, 13:53 #3 Natalie Natalie

  І це директор школи? 🙄 Я а шоці, поведінка як на базарі…

  Reply to this comment
  • Іванна Вертепна
   27 Листопада, 14:46 Іванна Вертепна

   Упродовж тривалого часу працівники ліцею не можуть повноцінно виконувати свою роботу через постійний конфлікт цього добродія.

   Reply to this comment
  • Natalie Natalie
   27 Листопада, 15:00 Natalie Natalie

   Іванна Вертепна Немає значення яка там ситуація
   але як директор, вона повинна завжди вести себе відповідно і надавати приклад поведінки як для учнів так і колег. Я не знаю її як людину, педагога чи керівника але на відео, на жаль, саме її поведінка дуже не професійна.

   Reply to this comment
  • Іванна Вертепна
   27 Листопада, 15:07 Іванна Вертепна

   От Ви директора школи не знаєте,а я знаю.Це хороша людина,добрий педагог.Скажіть,будь ласка,як Ви б себе повели в даній ситуації,коли цей добродій по кілька раз на тиждень приходить і заважає освітньому процесу,криками перелякує дітей,щось інспектує,правда,не розумію хто його уповноважив проводити інспектування.

   Reply to this comment
  • Natalie Natalie
   27 Листопада, 15:16 Natalie Natalie

   Насамперед не проводила б жодних розмов в громадському місці, тим паче де є діти! Для цього є кабінет, якщо він такий проблематичний, чому б при свідках не дати відповідь на його запитання про температуру тощо на місці (провести і виміряти при ньому і зняти все на відео). Якщо і надалі він не заспокоїться тоді поліція і подання до суду задля отримання заборони заходити до навчального закладу. Якщо є відео його криків то це не повинно бути проблемно.
   Яле ні в якому разі не стояти при вході і грати в словесну перепалку.

   Reply to this comment
 4. Наталія Гірник
  27 Листопада, 15:34 #4 Наталія Гірник

  На жаль,конфлікти в цьому навчальному закладі з батьками учнів були .Декілька дітей батьки змушені були перевести до іншої школи.Напевно директор школи більше зайнята своєю політичною кар”єрою і не приділяє достатньої уваги школі.

  Reply to this comment

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.