Кривавий злочин на Вишківському перевалі

Лютий 01 14:53 2019

‘ 30 січня 2019 року між урочищами Кривий звір та Вишківський перевал, мешканцем села Мислівка, на центральній дорозі Р21 Долина-Хуст, було помічено поранену козулю, яка ходила по трасі, залишаючи пособі кривавий слід.

Він телефоном повідомив про це єгеря Людвиківського лісництва ДП «Вигодський лісгосп» Андрія Нича, який відловив та на руках приніс поранену тварину у лісництво.

Сюди негайно прибув старший єгер Вигодського лісгоспу Іван Микуляк та разом з Андрієм Ничем

автомобілем доставили знесилену козулю у Долинське відділення ветеринарної медицини, де черговий лікар визначив поранення ноги і шиї, як кульові

та провів відповідні хірургічні операції, зашив та обробив рани.

Нажаль, близько півночі, ймовірно від великої втрати крові, самка козулі загинула у приміщенні лісництва, в якій її тимчасово поселили – про це повідомили у ДП “Вигодський лісгосп”

До відома браконьєрів – м’ясо тварини, яка виношує плід, для людини шкідливе тому, що воно насичене гормонами, які здатні викликати у людини різноманітні захворювання. Наші предки не полювали та не забивали самок тварин, які в певний період могли мати плід.

Хочемо зазначити, що до цих подій призвели нічні браконьєрські полювання, якими не гребують окремі мешканці нашого району і що це являється самим варварським методом знищенням тварин, які перебувають в складних зимових умовах, в період великого снігового покриву, важкого доступу на кормів і потребують допомоги з боку людей.

Цікаво, як така «здобич» смакує браконьєрам та членам їх сімей? Як виховують людяність в своїх дітях і чи не бояться, що колись прийдеться заплатити «по-рахунках» їм і наступним поколінням.

Нагадуємо, що відшкодування за знищення тварин: козуля – 32 тис. грн., дикий кабан – 48 тис. грн., олень благородний – 60 тис. грн., а ще й  будуть притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.