Кубок області: “Нафтовик” не залишає шансів “Старту”

Вересень 07 21:14 2017

В рамках попереднього етапу Кубка області з футболу “Нафтовик” грав на виїзді у селищі міського типу Гвіздець, де зустрівся із командою “Старт”. Господарі поля на даний час є аутсайдерами 2 ліги області і посідають останню сходинку, тому долиняни були однозначними фаворитами у цьому матчі.

Нафтовики підходили до зустрічі у доброму настрої після виїзної перемоги у Калуші, де розгромили однойменну команду із рахунком 5-0. Старт матчу був трішки нервовим, але “Нафтовик” відразу почав будувати гру під себе. На 10 хвилині красивим голом відзначився вже ветеран долинського футболу Олег Шатковський. Вже за 5 хвилин рахунок був 2-0 на користь долинян, Михайло Басараб замкнув навіс із кутового. Господарі не відсиджувались в обороні і намагались створювати моменти біля наших воріт і в першому таймі могли двічі забивати, але десь забракло майстерності і впевнено грав на воротах Святослав Димид. До перерви ще зміг відзначитись після красивої індивідуальної акції Василь Лаврінок, який був, мабуть, найактивнішим серед долинян.

У другому таймі Валентин Москвін зробив відразу 5 замін, давши відпочити в першу чергу лінії атаки перед важливою грою з Туркою. Також відзначимо вихід на поле Миколи Гали. “Нафтовик” контролював гру, але й “Старт” пробував прорвати наш захист, найбільше своїх атак проводили через наш правий фланг, де раз за разом змушували попотіти Віталія Сокирка та Михайла Бабінчука. Однак нафтовики знову ж зуміли забити тричі. Спершу на 77 хвилині відзначився Цвеюк красивим ударом праву “шістку” воріт, а в кінці матчу свої голи забили Роман Дяків і Сергій Халацький.

Отже “Нафтовик” проходить далі і чекатиме жеребкування наступного раунду. А вже в неділю зустрінеться і із сусідом по таблиці клубом ФК “Турка”. Початок матчу о 16-00 на стадіоні “Нафтовик”.

“Старт” (Гвіздець) – “Нафтовик” (Долина) – 0:6. Голи: Шатковський 10, Басараб 15, Лаврінок 34, Цвеюк 77, Дяків 87, Халацький 90+2.

Інші матчі:

Кубок області. Попередній етап. 7 вересня (четвер)
“Хутровик” (Тисмениця) – “Кремінь” (Пістинь) – 3:2 (осн. 2:2). Голи: Гнатів 37, Драган 45, Халус 120 – Беспалов 15 аг, Луканчук 36.

“Вовки” (Вовчківці) – “Покуття” (Снятин) – 3:2. Голи: Імангулов 12, Чобан 22, Шинкарик 34 – Романюк 60, 62.

“Нептун-Покуття” (Заболотів) – “Бескид” (Надвірна) – 0:6. Голи: Стасишин 33, Щеглюк 55, Романюк 64, Хопта 67, Крук 80 (пен), Осіобор-Діамонд 85.

“Касова” (Бовшів) – “Вихор” (Ямниця) – 1:2. Голи: Паньків 36 – Павлів 44, 53.

“Медик-Лісівник” (Солотвин) – “Тепловик-ДЮСШ №3” (Івано-Франківськ) – 2:2 (осн. 1:1, дод. 1:1, пен. 5:4). Голи: Загірний 85, Виноград 117 – Тофан 78, Слободян 101.

ФК “Рогатин” (Рогатин) – ФК “Турка” (Турка) – 2:1. Голи: Фарина 40 пен, 75 пен – Боледзюк 64.

СФК “Богородчани” (Богородчани) – ФК “Битків” (Битків) – 1:2. Голи: Семків 39 – Красій 23, Іванишин 54.

ФК “Угорники” (Угорники) – “Придністров’я” (Тлумач) – 3:1. Голи: Ольшанецький Б. 35, Лесів 38, Данищук 67 – Гапончук 74.
“Черемош” (Верховина) – “Карпати” (Болехів) – +:– (“Карпати” Болехів відмовились від участі у Кубку області)

“Карпати” (Болехів) на гру із командою “Черемош” (Верховина) не з’явились. Далі проходить Верховина.