Лісова пожежа в урочищі Замчище осінь 2019

24 Жовтня 16:57 2019

‘ Біля Новоселиці горить ліс – написала у групі Долина LIVE Лілія Мотузова

‘ 24 жовтня 2019 року у лісових масивах ДП «Вигодський лісгосп» другого кварталу Мало-Турянського лісництва сталася низова лісова пожежа. Службовим розслідуванням було встановлено, що загорання ймовірно сталося через необережне поводження з вогнем туристів або місцевого населення. Винуватців пожежі і свідків на місці виявлено не було.

В урочищі Замчище, що поблизу села Новоселиця пожежа охопила площу лісі 1,2 гектари. Розповсюдження вогню відбувалось за рахунок надґрунтового покриву, лісової підстилки, неліквідної деревини, сухого листя. Прямих і побічних збитків від пожежі завдано не було.

Лісова пожежа в урочищі Замчище осінь 2019

24 жовтня 2019 року у лісових масивах ДП «Вигодський лісгосп» другого кварталу Мало-Турянського лісництва сталася низова лісова пожежа.В урочищі Замчище, що поблизу села Новоселиця пожежа охопила площу лісі 1,2 гектари. Пожежа була ліквідована надвечір того ж таки дня.

Gepostet von Вигодське лісове господарство ДП am Dienstag, 29. Oktober 2019

У гасінні брало участь 34 людини, в тому числі працівників ДП «Вигодський лісгосп» – 27, співробітників ДСНС – 4 та місцевого населення – 3. На ліквідацію пожежі задіяно один пожежний автомобіль Долинського РВ У ДСНС  та два автомобілі –  ДП «Вигодський лісгосп». Також використовували пожежний інвентар, а саме лопати, граблі та ранцеві оприскувачі. Пожежа була ліквідована надвечір того ж таки дня.

Для попередження та оперативного реагування на загоряння у ДП «Вигодський Лісгосп» ведеться круглодобове чергування у конторах лісництв  у пожежонебезпечний         період.

Працівники лісової охорони просять жителів краю та гостей із розумінням поставитись до тимчасових обмежень та певних незручностей під час відпочинку в лісі, а при виявленні пожежі негайно повідомляти ДСНС на гарячу лінію «101», у Вигодський лісгосп за телефоном (03477) 61-7-04 та чергових працівників лісництв.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.