Лісова пожежа в урочищі Замчище осінь 2019

Жовтень 24 16:57 2019

‘ Біля Новоселиці горить ліс – написала у групі Долина LIVE Лілія Мотузова

‘ 24 жовтня 2019 року у лісових масивах ДП «Вигодський лісгосп» другого кварталу Мало-Турянського лісництва сталася низова лісова пожежа. Службовим розслідуванням було встановлено, що загорання ймовірно сталося через необережне поводження з вогнем туристів або місцевого населення. Винуватців пожежі і свідків на місці виявлено не було.

В урочищі Замчище, що поблизу села Новоселиця пожежа охопила площу лісі 1,2 гектари. Розповсюдження вогню відбувалось за рахунок надґрунтового покриву, лісової підстилки, неліквідної деревини, сухого листя. Прямих і побічних збитків від пожежі завдано не було.

Лісова пожежа в урочищі Замчище осінь 2019

24 жовтня 2019 року у лісових масивах ДП «Вигодський лісгосп» другого кварталу Мало-Турянського лісництва сталася низова лісова пожежа.В урочищі Замчище, що поблизу села Новоселиця пожежа охопила площу лісі 1,2 гектари. Пожежа була ліквідована надвечір того ж таки дня.

Gepostet von Вигодське лісове господарство ДП am Dienstag, 29. Oktober 2019

У гасінні брало участь 34 людини, в тому числі працівників ДП «Вигодський лісгосп» – 27, співробітників ДСНС – 4 та місцевого населення – 3. На ліквідацію пожежі задіяно один пожежний автомобіль Долинського РВ У ДСНС  та два автомобілі –  ДП «Вигодський лісгосп». Також використовували пожежний інвентар, а саме лопати, граблі та ранцеві оприскувачі. Пожежа була ліквідована надвечір того ж таки дня.

Для попередження та оперативного реагування на загоряння у ДП «Вигодський Лісгосп» ведеться круглодобове чергування у конторах лісництв  у пожежонебезпечний         період.

Працівники лісової охорони просять жителів краю та гостей із розумінням поставитись до тимчасових обмежень та певних незручностей під час відпочинку в лісі, а при виявленні пожежі негайно повідомляти ДСНС на гарячу лінію «101», у Вигодський лісгосп за телефоном (03477) 61-7-04 та чергових працівників лісництв.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.