Люди вагаються чи оплачувати Долина-Сервіс

16 Квітня 18:30 2019

‘ У групі Долина LIVE люди жаліються на фірму управителя, котрий не виконує вже оплачені послуги.
Таня Чухно


Друзі, змушена поділитися. Минулої зими вперше звернулась до нашої фірми-управителя, оскільки над моєю квартирою став протікати дах. На днях отримала звіт від Долина-Сервіс за минулий рік. Згідно з ним 2.04.18 на мою заявку відреагували- почистили сніг на горищі і ☝️заштукатурили отвори у 1 під’їзді ( мій під’їзд 6, на хвилиночку), заявка від 26.04.18-робота з вишкою, огляд даху, замурування отворів біля комина (гляньте фото які зроблені через півроку це “замуровані” комини), 31.10.18 заявка 5 під’їзду- ремонт даху частково виконано за 3 дні (тобто 3 під’їзди з 6-ти, але не ті, що потребували ремонту). І саме цікаве 20.12.18 року оглянули позапланово підвали і дах- ВСЕ В НОРМІ.
Друзі, признаюсь чесно, я боюся кожного снігопаду і кожного дощу, боюсь що голуби можуть перекинути мій “ремонт”, тобто ринву, яку ми самі встановлювали, сподівались що тимчасово… Це як треба неповажати людину, яка просила про допомогу, бо в квартиру текла вода, щоб зробити ремонт майже у всіх в кого не текло і проігнорувати мої скарги. Це відверте знущання. Я завжди чемно сплачую комунальні і думаю – а чи варто… Прошу про розголос даної ситуації і про якісь корисні поради, куди я з цим маю рухатись. Дякую.

Коментарі під дописом


Галина Димид У звіті дуже багато приписів,які не відповідають дійсності


Ольга Михавків Та про що ви говорите, вони тільки рахуються на паперах і гроші рахують, а мені вже рік акти не можуть передати з Долини, а ком.послуги оплачую на пів року на перед. А тепер зробила висновок НЕБУДУ ОПЛАЧУВАТИ, тому що труби їхні поміняла за свій рахунок!!!


Леся Ярич Ольга Михавків, труби не являються власністю жодної фірми,яка обслуговує будинок. Тому, Ви міняли труби не “Долини-Сервіс”, а свого будинку, в якому тільки співвласники є власниками спільної сумісної власності.


Михайло Кепещук Леся Ярич коли передавали на баланс співвласників – мали все поміняти, так між іншим.


Леся Ярич Михайло Кепещук 💯% згідна. Але,на жаль, ключове слово Мали б.


Ольга Прощенко Безвідповідальність-оце і президент наш і влада і ми самі,як стелемо ,так і спимо,кого вибираємо-те і маємо.
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.