Людина року 2017

Листопад 11 11:11 2017

Інтернет-медіа  –  Долина LIVE вперше в житті Долинського району формує народний рейтинг “Людина року”

‘ Крім того, що кожен користувач інтернету може визначити найкращих і найактивніших земляків/події у різних номінаціях, то ще кожен може додати до списку людину, яку вважає достойною цього звання. Просто напишіть про це в групі/в коментарях Долина LIVE і якщо Вашу пропозицію вподобають (5 лайків), ми добавимо її у список.

В інтернет-голосуванні Ви можете, як додати своєму фавориту/події один бал, так і відмінусувати бал тому, кого не вважаєте бути гідним переможцем в тій чи іншій номінації.

Вносити свої пропозиції можна до кінця листопада, а саме голосування триватиме до середини грудня, після чого будуть оголошені результати та вручені відзнаки (за умови їх наявності).

Голосування анонімне, а його поширення вітається. Нехай переможуть достойні!

ПС. Голосування відбувається за допомогою сервісу Ranker, який щомісяця відвідує більше 45 млн користувачів, побачено на GALKA.IF.UA.

Звертаємось до медіа району Телеканал CiTiVi, Тижневик Добра справа, Тижневик Свіча, Радіо Хвиля гір долучитись та розмістити (хоча б частково) дане голосування у себе.

Якщо знайдуться охочі допомогти фізично та матеріально, ми перенесемо результати конкурсу в друкований вигляд, а переможці отримають відзнаки. (Використане фото Andrii Chernenko)

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.