Маму з візком не взяли у маршрутку з Долини до Калуша

17 Листопада 22:23 2019

‘ Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи мають право наші шановні автоперевізники відказувати у проїзді з дитячим візком і грудною дитиною на маршруті з Долини до Калуша?

Всі буси ,які їхали маршрутом Долина-Івано-Франківськ 17.11. відмовилися брати до Калуша і ще й з візком. Порадили чекати тернопільський автобус. Дзвонили на автовокзал і там нам повідомили,що всі автобуси тепер від’їжджають з “кільця” і вони зобов’язані брати з дитячим візком,але нам всі відмовили. Зловили машину автостопом. Куди звертатися і що робити у такому випадку? Розумію,що всім вигідніше брати до Івано-франківська,але як добратися людям у інші напрямки. Я не місцевий,тому не знаю кого тегати з відповідними повноваженнями. Наперед дякую всім за якусь інформацію – питання задав Андрій Пелехач у групі ДОЛИНА LIVE

Коментарі:

Marian Mukutun Думаю потрібно звернутися із запитом до автовокзалу чи підрядника який надає таку інформацію а також до служби щодо захисту прав споживачів.

Андрій ПелехачMarian Mukutun До автовокзалу зверталися. В дописі я написав,що нам порадили йти на “кільце” і там повинні взяти. Ми водіям це повідомили,але нам все одно відмовили.

Іринка Мазур Мене з дитиною і коляскою навіть таксі не всі хочуть брати( Минулого літа на яку службу таксі не подзвоню нема машин або так і говорять що не хочуть брати з коляскою а коли все таки доберусь до міста повно машин.і що всі одночасно з замовлень приїхали.?

Петро Димид Я два тижні підряд брала з вокзалу білет на Франківськ,а на кольці відмовляються брати всі буси треба декілька хвилин сваритись щоб хтось взяв.особлива подяка водію з сірого буса дуже по хамськи себе веде.

Валентина Вістовська Просто зараз всі буси підпорядковуються одному перевізнику який захопив увесь транспорт області,тому всюди такий бардак

Галина Роп’яникВалентина Вістовська цього ……. підрядника самого потрібно прокатати в його ж бусі влітку. Нехай подихає всіма “ароматами”, зіллється 10-ма потами і проїдеться стоячи….Від коли помінявся “цар”-напрямок Долина-Івано-Франківсь жахливий!!!

Михайло КепещукАндрій Пелехач (Andriy Pelekhach), фактично всі перевезення з Долини на Франківськ – не легальні. Скаргу нема на кого писати.

Леся Турянська Ви спробуйте виїхати в неділю після обіду!! Хамства наслухаєтесь від водіїв !! Студенти на Франківськ сидять , а старші люди до Калуша ,, висять», і мають дякувати водієві, бо він ,, дозволив» їхати у бусі до світлофора!! Для чого писати напрямок через Рожнятів, Калуш, якщо з криками беруть тільки до обласного центра!! Чим їхати ?? Мафія!!! Слів немає !! І ось так щотижня!! Зате влітку, коли немає кому їхати, готові червону доріжку постелити до салону !!

Uliana Panikhidina Гаряча лінія-1545

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.