Масштабний дитячий християнський табір відбувся в Долині

28 Серпня 15:23 2018

‘ На парафії св. ап. Андрія Первозванного м. Долина добіг кінця цьогорічний дитячий парафіяльний табір “Слова Божого”. Основною метою табору було глибше пізнати Святе Письмо, показати дітям, що Біблія це Книга над усіма книгами, яку важливо вивчати усім істинним християнам. Книга, яка є основою нашої віри.

Діти весело та цікаво проводили час. Починаючи день із спільної молитви, у ігровій легкій формі вивчали Писання через Біблійні квести. Розважались командними іграми та вже такими усіма улюбленими руханками – танцями. Були з екскурсіями у зоопарку “Лімпопо”, що у с. Меденичах та на Скелях Довбуша.

Господь благословив спільну працю адміністратора храму о. Богдана Тисяка, сотрудника о. Ігоря Ліпчанського, катехитів п. Уляни Дмитрів та п. Оксани Бурій, аніматорів та помічників Пирин Вікторії, Дмитрів Інеси, Гнота Богдана та всіх небайдужих, які вклали усі сили для того, щоб діти парафії мали змогу та бажання й надалі вивчати Боже Слово, проводити час із Богом без гаджетів і комп’ютерів, у хорошій, теплій та позитивній атмосфері.

Ірина Новицька, прес-служба парафії

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.