Майстер клас з писанкарства для дітей учасників АТО у Гошівському монастирі ФОТО

Березень 28 16:27 2018

Саме у час Великого посту та підготовки до Великодня для дітей з сімей загиблих  та поранених учасників АТО, а також з сімей осіб, які постраждали на Майдані, працівники Долинська районна державна адміністрація спільно з настоятелем Гошівського монастиря отцем Вінкентієм провели духовно-пізнавальний захід.

Поблагословив захід отець Вінкентій, опісля чого з вітальним словом до діток звернувся заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк. Пізніше всіх запросили прийняти участь у майстер-класі з писанкарства, який провела досвідчена майстриня, поетеса, вчитель Долинського природничо-математичного ліцею Оксана Сподар. Вона навчила діток писати писанки бджолиним воском за допомогою писачка за старовинною традиційною технікою «крапка». Оксана Степанівна пояснила дітям, що в основу візерунку кладеться крапка воску, яка може залишатися крапкою, а може перетворюватися у риску – пелюстку пряму чи вигнуту. Саме з цих елементів і складаються головні символи писанки – сонце, квіти, паростки життя, зорі. 

Опісля завершення майстер-класу діти прикрашали Великодню інсталяцію – на території монастиря спеціально-підготовленими писанками декорували арки. Їхні старання оцінюватимуть тисячі прочан та паломників, що відвідають Гошівський монастир на Велекодні свята.

Також отець Вінкентій провів духовні бесіди з дітьми про значення Великоднього посту та свята Паски. У подарунок діти отримали ілюстровані Дитячі Біблії, що заздалегідь для них було підготовлено районною державною адміністрацією.

      

На завершення відбулася екскурсія комплексом монастиря. Діти відвідали дзвіницю, спробувати зіграти на карильйоні, а також вдарити у дзвін вагою більше 2 тон. 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.