Медреформа у дитячій поліклініці

Серпень 29 19:06 2019

У Долині мешканці та лікарі продовжують протестувати проти переведення вузькопрофільних дитячих лікарів у приміщення стаціонару дитячої лікарні.

Нагадаємо, згідно медреформи, лікарів з дитячої поліклініки на вулиці Степана Бандери переводять у приміщеннях стаціонару дитячої лікарні на вулиці Міцкевича. пише Фіртка.

Вчора, 28 серпня, люди прийшли у районну раду із вимогою, щоб керівництво пішло на зустріч мешканцям. Кажуть, що такі зміни розривають логіку надання послуг пацієнтам і є порушенням протоколів лікування, адже тепер після візиту до сімейного лікаря, при необхідності консультації вузького спеціаліста, потрібно буде добиратися в інший кінець міста. 

“Ми не хочемо, щоб офтальмолога, лора, невропатолога, травматолога, хірурга, кардіолога, дерматолога перевели в дитячу лікарню”, – кажуть люди.

Gepostet von Долина Молода am Mittwoch, 28. August 2019

Однак, до протестувальників ніхто так і не вийшов.

“Ми прийшли на заплановану зустріч, але до нас ніхто не вийшов. Всі двері були закриті”, – каже Наталія Гончаренко.

Керуючий справами райради Зеновій Мандрик у розмові із кореспондентом Фіртки пояснив, що людям зустріч не призначали і порадив звертатися до головного лікаря ЦРЛ.

“Ніхто нікому жодних зустрічей не назначав. Бесіда була у тому напрямку, що адміністрація на 28 число мала розглядати заяву, яку люди написали. Є головний лікар районної лікарні, який відповідає, згідно зі статутом, за медицину у районі. І все.  Він зустрівся із директором КНП “Медико-соціальна допомога”, напрацювали спільне рішення, яке і подали на розгляд сесії. Суб’єктом подання не була районна рада.  Ми собі цього не придумали”, – говорить Мандрик.

Вже сьогодні, 29 серпня, небайдужі долиняни планують знову зібратися о 15.00 год, щоб далі відстоювати право на якісні медичні послуги.

До слова, самі лікарі також нарікають на умови праці, які їм пропонують.

“Приміщення не пристосовані та не відповідають жодним нормам. У таких умовах про належний огляд наших пацієнтів просто не може бути мови. У жодній лікарні, де вже йдуть зміни, так не роблять”, – апелюють медики.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.