Медреформа у дитячій поліклініці

29 Серпня 19:06 2019

У Долині мешканці та лікарі продовжують протестувати проти переведення вузькопрофільних дитячих лікарів у приміщення стаціонару дитячої лікарні.

Нагадаємо, згідно медреформи, лікарів з дитячої поліклініки на вулиці Степана Бандери переводять у приміщеннях стаціонару дитячої лікарні на вулиці Міцкевича. пише Фіртка.

Вчора, 28 серпня, люди прийшли у районну раду із вимогою, щоб керівництво пішло на зустріч мешканцям. Кажуть, що такі зміни розривають логіку надання послуг пацієнтам і є порушенням протоколів лікування, адже тепер після візиту до сімейного лікаря, при необхідності консультації вузького спеціаліста, потрібно буде добиратися в інший кінець міста. 

“Ми не хочемо, щоб офтальмолога, лора, невропатолога, травматолога, хірурга, кардіолога, дерматолога перевели в дитячу лікарню”, – кажуть люди.

Gepostet von Долина Молода am Mittwoch, 28. August 2019

Однак, до протестувальників ніхто так і не вийшов.

“Ми прийшли на заплановану зустріч, але до нас ніхто не вийшов. Всі двері були закриті”, – каже Наталія Гончаренко.

Керуючий справами райради Зеновій Мандрик у розмові із кореспондентом Фіртки пояснив, що людям зустріч не призначали і порадив звертатися до головного лікаря ЦРЛ.

“Ніхто нікому жодних зустрічей не назначав. Бесіда була у тому напрямку, що адміністрація на 28 число мала розглядати заяву, яку люди написали. Є головний лікар районної лікарні, який відповідає, згідно зі статутом, за медицину у районі. І все.  Він зустрівся із директором КНП “Медико-соціальна допомога”, напрацювали спільне рішення, яке і подали на розгляд сесії. Суб’єктом подання не була районна рада.  Ми собі цього не придумали”, – говорить Мандрик.

Вже сьогодні, 29 серпня, небайдужі долиняни планують знову зібратися о 15.00 год, щоб далі відстоювати право на якісні медичні послуги.

До слова, самі лікарі також нарікають на умови праці, які їм пропонують.

“Приміщення не пристосовані та не відповідають жодним нормам. У таких умовах про належний огляд наших пацієнтів просто не може бути мови. У жодній лікарні, де вже йдуть зміни, так не роблять”, – апелюють медики.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.