“Мер під прикриттям” за участю мера Долини Володимира Гаразда ВІДЕО

Січень 30 20:15 2018

Володимир Гаразд, міський голова Долини, вітав долинян з новорічними святами в костюмі Святого Миколая. І вислухав скарги щодо паркування у неналежних місцях.

Так, Володимир Гаразд приміряв костюм Санта Клауса та сказав, що коли був малюком також перевтілювався у цей образ.

У мерії одразу впізнали міського голову та сказали, що свого мера навіть за слідами визначать. Потім Володимир Гаразд показав новацію у Долині – відео нагляд, який ведеться у місті, а після цього пішов збирати побажання від містян.

Так, жителі Долини попросили у таємного Санти, щоб він зробив дороги, звертав увагу на спорт, продовжував утеплювати багатоповерхівки та звернув увагу на ситуацію з собаками.

«Критика це завжди можливість для покращень і такі перевтілення дозволяють дізнатися все як є», – каже Володимир Гаразд.

Як мер Хмельницького став двірником, а мер Чернівців – кондуктором у тролейбусі

Міські голови Хмельницького, Житомира, Чернівців, Долини, Тростянця і Глухова взяли участь у спецпроекті «Мер під прикриттям» та прожили один день в ролі пересічного містянина. Аби дізнатися, що люди думають про роботу мерій, очільники 6 міст змінили зовнішність і вийшли в народ.

Ідея експерименту належить Ірині Озимок, засновниці Міжнародного саміту мерів, який відвідали понад 150 міських голів у листопаді 2017 року. «Під час саміту ми побачили, що мери відкриті до співпраці та прагнуть змінювати міста. Але, за даними International Republican Institute, лише 1,5% мешканців 24 міст оцінили роботу мерій на відмінно у 2017 році. Люди часто бояться відверто сказати, чим не задоволені, саме тому ми створили спецпроект «Мер під прикриттям», який дозволить мерам особисто почути відгуки містян про свою роботу»,  – розповіла Ірина Озимок.

Юрій Бова, який очолює Тростянець вже понад 13 років, на один день став продавцем бакалії. Містяни дякували команді мера за розвиток туризму в місті, але звернули увагу на слабку туристичну інфраструктуру.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин змінив свою професію на фах вихователя у дитячому садку. На новій роботі він поспілкувався з батьками, допомагав дітям. Дорослі зауважили, що в місті бракує хороших дитмайданчиків.

Мішель Терещенко, мер Глухова та нащадок роду меценатів Терещенків, став викладачем французької мови: «Молоді люди емігрують із Глухова, і це трагедія для міста. Тому мені було цікаво поспілкуватися зі студентами та зрозуміти, як вони мислять. Я намагався донести, що освіта важлива для їхнього майбутнього і що ми можемо розвивати місто разом». Відтепер Мішель Терещенко щотижня проводить одне заняття студентам під час своєї перерви на обід.

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук працював у тролейбусі №4 кондуктором. Мер наклеїв собі вуса, продавав пасажирам квитки та питав їх, що вони думають про роботу міської ради. Більшість людей не впізнали мера та охоче ділилися незадоволеністю станом доріг.

Олександр Симчишин, очільник Хмельницького та за сумісництвом віце-прем’єр футбольного клубу «Спортлідер+»  став двірником. «Я здивувався, коли зустрів нашого мера на вулиці, – розповів хмельничанин Юрій Підлеснюк. – Хоч із ним завжди можна поспілкуватися і напряму, і в соціальних мережах, я все ж скористався можливістю: зауважив, що деякі вулиці не прибирають, і звернув увагу на розвиток велоінфраструктури у місті».

Спецпроект демонструє: щоб вирішувати нагальні проблеми і розвивати місто, мер має взаємодіяти з мешканцями. Серіаліті «Мер під прикриттям» виходитиме щодня у вечірньому випуску новин ТСН на телеканалі 1+1 о 19:30, починаючи з 29 січня.

Проект втілений за підтримки Western NIS Enterprise Fund. Стежте за діяльністю мерів на сторінці Facebook Міжнародного саміту мерів.

Прес-реліз, фото, надані   для розміщення Організатором.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.