МФК “Нафтовик” – “Sandalino” (Коломия) – 2:3

Лютий 02 13:01 2017

На жаль, у півфінальному поєдинку Кубку АМФІФО долинський футзальний клуб “Нафтовик” зазнав поразки від коломийської команди “Sandalino” та не зміг пробитись у фінал турніру.

Кілька разів протягом матчу шальки терезів схилялись на користь кожної з команд. Рахунок у матчі на 6 хвилині відкрили коломияни, у воротах “Нафтовика” відзначився Андрій Ковальчук. Зрівняти рахунок  долинянам вдалось в кінцівці першого тайму, коли за 19 секунд до перерви гол забив Святослав Локатир.

У другому таймі першими вийшли вперед вже “нафтовики”. За нашу команду відзначився Євген Петрик. Однак команда “Sandalino” під завісу матчу змогла забити двічі, і таким чином не дозволила команді з Долини пробитись у фінал турніру.

Так описують останні хвилини матчу на сторінці МФК “Нафтовик” у Facebook.

За дві хвилини до фінальної сирени “Sandalino” йде у ва-банк – переходить на гру з п’ятим польовим. І це одразу приносить бажаний результат. Чітку комбінацію точним ударом завершує Андрій Ковальчук. У час, що залишився, всі подумки готувалися до фут зальної лотереї, забувши, що півтори хвилини у футзалу – це досить багато часу. “Нафтовик” на емоціях першим кинувся в атаку, щоб не доводити справу до шестиметрових ударі. Але коломияни перехопили м’яч і довгою передачею вивели на “побачення” з воротарем суперника Миколу Свірідова, який переправив м’яч у ворота – 3:2 і 34 секунди до… прямого фіналу або серії футзальних пенальті. Тепер у всіх гравців емоції “зашкалювали”. “Нафтовики” знову кидаються в атаку, але поспішають і діють не точно, а суперник спокійно контролює м’яч і чекає радісної мелодії сирени, яка сповіщає про вихід “Sandalino” у фінал розіграшу Кубка АМФІФО.

Голи: С. Локатир 12, Є. Петрик 14 – А. Ковальчук 6, 22, М. Свірідов 24.

МФК “Нафтовик”: С. Димид, О. Локатир, Є. Петрик, Р. Покачайло, С. локатир, Г. Яворський, І. Паньків, М. Бабінчук, О. Шатковський, Р. Шиян, М. Гала. Тренер – С. Димид.

“Sandalino”: І. Гавадзюк, М. Свірідов, Р. Гаврилюк, А. Ковальчук, А. Олійник, С. Дак, В. Костюк, О. Блонський, І. Тепчук. Тренер – А. Олійник.