Міська рада знову планує отримати будівлі від Укрнафти

Лютий 20 21:48 2019

Під час позачергової сесії Долинської міської ради, яка відбудеться 21 лютого, буде розглянуто ряд проектів рішень. Серед них хочемо звернути увагу на основне з них, яке стосується передачі будівель Долинській міській раді, які на даний час належать Укрнафті.

Зазначається, що в переліку цих споруд є дитячий садок Теремок, гуртожиток Дружба та Будинок Техніки. Протягом цього скликання міська рада вже намагалась отримати ці споруди, але в кінцевому результаті домовитись із Укрнафтою вдалось лише щодо міського стадіону. Профілакторій у мікрорайоні Городок був переданий кооперативу працівників НГВУ Долинанафтогаз під будівництво квартир.

Після тривалої паузи перемовини відновлюються і цього разу все може закінчитись позитивно для міста. Водночас міська рада в обмін на ці будівлі заявляла про можливість зменшення ставки на оренду землі для Укрнафти із 12% до 10%.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.