Міська рада знову планує отримати будівлі від Укрнафти

Лютий 20 21:48 2019

Під час позачергової сесії Долинської міської ради, яка відбудеться 21 лютого, буде розглянуто ряд проектів рішень. Серед них хочемо звернути увагу на основне з них, яке стосується передачі будівель Долинській міській раді, які на даний час належать Укрнафті.

Зазначається, що в переліку цих споруд є дитячий садок Теремок, гуртожиток Дружба та Будинок Техніки. Протягом цього скликання міська рада вже намагалась отримати ці споруди, але в кінцевому результаті домовитись із Укрнафтою вдалось лише щодо міського стадіону. Профілакторій у мікрорайоні Городок був переданий кооперативу працівників НГВУ Долинанафтогаз під будівництво квартир.

Після тривалої паузи перемовини відновлюються і цього разу все може закінчитись позитивно для міста. Водночас міська рада в обмін на ці будівлі заявляла про можливість зменшення ставки на оренду землі для Укрнафти із 12% до 10%.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.