Міськрада Долини придбала 2 автомобілі ДОКУМЕНТ

Жовтень 26 14:28 2017
‘ За даними Публічних закупівель Prozorrо у 2017 році для потреб міської ради Долини закуплено два нові легкові автомобілі на загальну суму більше, як вісімсот тисяч гривень.

 10 квітня укладений договір з ТзОВ “БОГДАН- АВТО  ІВАНО-ФРАНКІВСЬК” на закупівлю позашляховика HYUNDAI CRETA на суму 553 990 грн з ПДВ

 

 

 

 

Другий автомобіль було придбано минулого місяця. Цього разу нижчу пропозицію  ТзОВ “БОГДАН- АВТО  ІВАНО-ФРАНКІВСЬК”  було відхилено. “Не відповідає кваліфікаційним критеріям. Не відповідає вимогам тендерної документації Учасник не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим в тендерній документації. Тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації.”
Натомість акцептовано іншого учасника, з вищою ціною.

 

  19 вересня укладений договір з ПП “АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ “УКРАВТОСНАБ” на закупівлю автомобіля RAVON R4 на суму 255 740 грн з ПДВ

 

 

 

Сьогодні на 32 другій сесії 26.10.2017 року, депутати міськради проголосували за введення додатково  у загально-організаційний відділ 1 штатну одиницю водія + передбачили паливо і відповідне фінансування у бюджеті міста.

Фото ілюстративні

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.