На болоті Ширковець реалізовують проект на 600 тис євро

11 Жовтня 15:43 2019

В селі Новий Мізунь Долинського району починають створювати  атракцію зі спостереження за дикою природою. На Долинщині Івано-Франківської області розпочали роботу над реалізацією інвестиційного проєкту з європейським фінансуванням, у межах якого створять оглядові вежі та лісову школу.

Про це перший заступник голови Долинської райдержадміністрації Віктор Громиш заявив під час зустрічі з головою ГО “Туристична асоціація Івано-Франківщини” Оксаною Федорович та працівниками управління економічного розвитку і торгівлі, а також відділу регіонального розвитку та будівництва РДА, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Проєкт “Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для охорони природи та екологічної освіти” реалізовуватимуть на Долинщині за понад 600 тис. євро в межах Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства “Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020”.

Підписання грантових контрактів Програми на загальну суму фінансування з коштів Євросоюзу 1,7 мільйона євро відбулося нещодавно в Івано-Франківську. Ініціатива “Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для охорони природи та екологічної освіти” стала одним із чотирьох переможців другого конкурсу проєктів Програми.

Проєкт передбачає облаштування інфраструктури з оглядовими вежами для туристів на заповіднику державного значення – болоті Ширковець – та створення Лісової школи на базі центру спадщини Вигодської вузькоколійки.

“В рамках реалізації проєкту “Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти” вже вдруге проводимо огляд місцевості болота Ширковець. Вивчаємо місцевість та проводимо детальне планування майбутньої атракції зі спостереження за дикою природою”, – повідомила на своїй сторінці у соцмережі головний спеціаліст відділу торгівлі, інвестицій і туризму Управління економічного розвитку і торгівлі Долинської райдержадміністрації Олена Немец.

Довідка.

“Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти” проєкт передбачає створення інноваційного відкритого освітнього простору для вивчення дикої природи поруч із гідрологічною пам’яткою природи – болотом Ширковець, обладнаного пішохідними містками, оглядовими вежами, інтерпретаційними панелями. У Центрі спадщини Вигодської вузькоколійки буде відкрито екологічний клас, а біля Центру споруджено інтерактивний павільйон-репродукцію елементів лісової екосистеми.
Проєкт виконується Туристичною асоціацією Івано-Франківщини за співфінансування Європейського Співтовариства в рамках Програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2014-2020 роки. Партнерами проекту є відділ регіонального розвитку та будівництва Долинської РДА, Вигодська ОТГ та НУЛГ «РОМСІЛЬВА» – адміністрація Марамуреського національного гірського парку (повіт Марамуреш, Румунія).

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.