На болоті Ширковець реалізовують проект на 600 тис євро

Жовтень 11 15:43 2019

В селі Новий Мізунь Долинського району починають створювати  атракцію зі спостереження за дикою природою. На Долинщині Івано-Франківської області розпочали роботу над реалізацією інвестиційного проєкту з європейським фінансуванням, у межах якого створять оглядові вежі та лісову школу.

Про це перший заступник голови Долинської райдержадміністрації Віктор Громиш заявив під час зустрічі з головою ГО “Туристична асоціація Івано-Франківщини” Оксаною Федорович та працівниками управління економічного розвитку і торгівлі, а також відділу регіонального розвитку та будівництва РДА, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Проєкт “Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для охорони природи та екологічної освіти” реалізовуватимуть на Долинщині за понад 600 тис. євро в межах Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства “Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020”.

Підписання грантових контрактів Програми на загальну суму фінансування з коштів Євросоюзу 1,7 мільйона євро відбулося нещодавно в Івано-Франківську. Ініціатива “Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для охорони природи та екологічної освіти” стала одним із чотирьох переможців другого конкурсу проєктів Програми.

Проєкт передбачає облаштування інфраструктури з оглядовими вежами для туристів на заповіднику державного значення – болоті Ширковець – та створення Лісової школи на базі центру спадщини Вигодської вузькоколійки.

“В рамках реалізації проєкту “Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти” вже вдруге проводимо огляд місцевості болота Ширковець. Вивчаємо місцевість та проводимо детальне планування майбутньої атракції зі спостереження за дикою природою”, – повідомила на своїй сторінці у соцмережі головний спеціаліст відділу торгівлі, інвестицій і туризму Управління економічного розвитку і торгівлі Долинської райдержадміністрації Олена Немец.

Довідка.

“Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти” проєкт передбачає створення інноваційного відкритого освітнього простору для вивчення дикої природи поруч із гідрологічною пам’яткою природи – болотом Ширковець, обладнаного пішохідними містками, оглядовими вежами, інтерпретаційними панелями. У Центрі спадщини Вигодської вузькоколійки буде відкрито екологічний клас, а біля Центру споруджено інтерактивний павільйон-репродукцію елементів лісової екосистеми.
Проєкт виконується Туристичною асоціацією Івано-Франківщини за співфінансування Європейського Співтовариства в рамках Програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2014-2020 роки. Партнерами проекту є відділ регіонального розвитку та будівництва Долинської РДА, Вигодська ОТГ та НУЛГ «РОМСІЛЬВА» – адміністрація Марамуреського національного гірського парку (повіт Марамуреш, Румунія).

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.