На Долинщину виділять 5.5 млн грн на захист довкілля з обласного бюджету

Лютий 16 21:31 2018

‘ Сьогодні, 16 лютого, в Івано-Франківську відбулось засідання двадцятої сесії обласної ради.

Одним із питань порядку денного став перелік природоохоронних заходів на 2018 рік.

Як доповів Андрій Пліхтяк, заступник начальника управління екології та природних ресурсів ОДА, планується виділили 80 мільйонів гривень на втілення в життя 166 проектів у сфері захисту довкілля. З них 5 млн 450 тис грн планують скерувати на Долинський район.

Зокрема, мова йде про берегоукріплення на Дністрі в районі села Долина Олешанської ОТГ, очисні споруди на Болехівщині, дамбу на Бистриці в районі села Монастирчани, чимало нових каналізаційних споруд та ремонт тих, які існують. З повним переліком запланованих заходів можна ознайомитися за посиланням.

Депутати без зайвих обговорень підтримали цю програму.

Перелік природоохоронних заходів для здійснення фінансування за рахунок планових надходжень коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2018 році:
Назва розпорядників бюджетних коштів, об’єктів – Сума
Департамент будівництва, житлово – комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації –
2.Нове будівництво очисних споруд для очищення стічних вод, що утворюються в комунальному господарстві ( Болехівська ЗОШ І-ІІІ ст. No 1, КВНЗ “ Прикарпатський лісогосподарський коледж ”, Болехівська ЦМЛ”) (в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації) 600 000 грн.
4.Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Свіча в селищі Вигода Долинського району (для Дністровського басейнового управління водних ресурсів) – 450 000 грн.
 ↔
Субвенція Долинському районному бюджету:

66.Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Турʼянка в с. Велика Турʼя (вул.Центральна) Долинського району Івано-Франківської області(в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації). – 500 000 грн.

67.Відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р. Геринка в с. Гериня (провулок Шевченківський) Долинського району (в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації) – 100 000 грн.
68.Придбання спецмашини для збору та перевезення рідких побутових відходів у м. Долина Івано-Франківської області – 500 000 грн.
Витвицький сільський бюджет ОТГ

 134.Придбання спецтранспорту та обладнання для збору та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Витвицької сільської ради обʼєднаної територіальної громади – 2 600 000 грн.

135. Придбання обладнання (контейнерів) для збору побутових відходів в населених пунктах Витвицької обʼєднаної територіальної громади Долинського району Івано-Франківської області – 190 000 грн.
 ↔
Болехівський міський бюджет
157.Видання поліграфічної продукції з екологічної тематики – 90 000 грн.
158.Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Сукіль в с. Козаківка (біля вул. Незалежності) Болехівської міської ради Івано-Франківської області ( в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації) – 290 000 грн.
159.Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Сукіль в с. Сукіль вул. Івана Франка Болехівської міської ради Івано-Франківської області (в т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації) – 220 00 грн.
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.