На Долинському базарі шахраї продають кропиву під виглядом корінців декоративних кущів. ФОТО

Січень 30 11:19 2017

Мешканка Долини  Світлана Дец-Морикіт    опубліківала у мережі facebook світлини “продукції”, яка продається шахраями на Долинському базарі.

Шановні долиняни, а ви часом не стикались з таким собі лохотроном, як купівля ПО АКЦІЇ (всього 20 грн за шт.!) корінців різних декоративних кущів, з яких мають вирости прекрасні чудотворіння природи (наприклад, магнолії, деревовидні піони…)?

І мила продавчиня ще й поради мудрі по вирощуванні надає: “Покласти в холодне місце, щоб не проросли. А вже навесні висаджувати у відкритий грунт…” Так ось, якщо таку зустрінете на базарчику – обходьте стороною або ж надавайте стусанів – чистої води брехня! А добрий люд ведеться. Мої знайомі теж, на жаль, піддались на аферу.

Але чомусь забули те чудокоріння у холод заховати до весни, а натомість висадили у горшки )))) І зійшло… За кілька днів. Рясно. Всі як один (в прямому сенсі). І знаєте що зійшло? Молода кропива ))))) То певно до весни перетвориться у магнолію чи ще там щось. Або піде у свіжий борщик ))))) Будьте пильні!

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.