На офіційних громадських слуханнях підтримали підняття тарифів на воду у Долині ВІДЕО

Березень 27 21:50 2018

Громадські слухання по підняттю тарифів на воду, як анонсували у Долина LIVE, відбулись о 17:00 в адміністративному приміщенні Долинського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства за адресою м. Долина, вул. Б. Хмельницького,57.

За поки неперевіреною інформацією, були присутні 36 осіб, серед яких і працівники водоканалу. Більшість,  а саме 24 проголосувала за підняття тарифу для населення на 4 грн і на 11 грн для підприємств, 8 непроголосували і 4 було проти (після оприлюднення протоколу, ми уточнимо дані).

 

Паралельно у актовій залі Білої Хати зібралось близько 50 осіб, котрі чомусь вирішили, що громадські слухання по тарифах на воду мають бути саме тут.

Десь о 18:30 у зал прибув керівник водоканалу Іван Бельбас, заступник голови райради Михайло Лаврів та ще кілька осіб.  Керівник водоканалу пояснив присутнім, чому тариф треба піднімати, але більшість присутніх були категорично незгідні із ним.

Іван Бельбас керівник водоканалу, мотивує підняття тарифів на воду у Долині.

Іван Бельбас керівник водоканалу, мотивує підняття тарифів на воду у Долині.

Gepostet von Долина LIVE am Dienstag, 27. März 2018

Прозвучало кілька гострих запитань напр: щодо величини зарплати керівника водоканалу та його працівників, кількості втрат води (близько 30% і хто їх покриває), чи встановлені лічильники на так званому хлібозаводі та інших підприємствах, за чий кошт залили цьогорічну ковзанку (яка протрималась всього кілька днів), яка модернізація було проведена та ряд інших запитань. Сподіваємось Іван Бельбас знайде час та оприлюднить офіційну відповідь на усі запитання, які прозвучали в залі.

Тетяна Шафранська, як депутат міської ради зачитала звернення та повідомила що всі присутні бажають прийти на сесію районної ради у четвер і якщо депутати підтримають підняття тарифу на воду то буде закликати до вчинення певних дій (звучало навіть перекриття дороги міжнародного значення).

Для довідки: середньомісячне споживання води одного абонента близько 7 кубів множимо на додаткових 4 грн і отримаємо здорожчання платіжки за воду на 30 грн.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.