На річках Свіча і Мізунка відбулись Карпатські ралі

Квітень 01 13:29 2018

‘ На річках Свіча і Мізунці відбулись всеукраїнські змагання зі спортивного водного туризму
«Карпатські ралі» пише Долина LIVE

З 30 березня по 01 квітня 2018 року, на території району, проходили Всеукраїнські змагання зі спортивного водного туризму «Карпатські ралі».


Змагання проводились з метою розвитку туризму в Україні, як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури та спорту у всебічному гармонійному розвитку особи, пропагандою здорового способу життя та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів.


Участь у змаганнях взяли 116 учасників з восьми областей України та команда Білорусії.


31 березня 2018 року спортсмени здійснювали сплав річкою Свіча за маршрутом від готельно-відпочинкового комплексу «Ведмідь» до урочища «Шандра». Другого дня – сплав відбувався на річці Мізунка за маршрутом: від порогу «Кривуля» до с. Новий Мізунь.


В загальнокомандному заліку І місце зайняла команда Львівської ОФСТ-ДСНС, ІІ місце зайняла команда Львів Манівці-Горс- Дрогобич (ДСНС), ІІІ місце зайняла команда Івано-Франківської області. Команди було нагороджено кубками.


За повідомленням від
Відділ молоді та спорту УОМС Долинської РДА

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.