На сесії міської ради представили патрульну службу відділу інспекції благоустрою

Жовтень 26 18:16 2017

З 1 листопада місто патрулюватимуть інспектори відділу інспекції. Основним їхнім завданням буде дотримання порядку благоустрою міста. Патрульні будуть повинні керуватись Положенням відділу інспекції, яке було прийнято на сесії міської ради 5 жовтня. Патрулювання буде проводитись цілодобово, а також цілодобово їм допомагатимуть диспетчери, яким вже зараз доступне відеоспостереження з 50 камер, встановлених у Долині. До кінця наступного року обіцяють охопити повністю все місто.

У майбутньому патрульним мали б надати повноваження слідкувати за паркуванням авто у місті, а в подальшому на їхній основі створити муніципальну патрульну поліцію, але для цього Верховна Рада повинна ухвалити відповідний закон у другому читанні.

Щоб звернутись на гарячу лінію та повідомити про порушення, можете скористатись телефонами:

(03477) 2-80-80

(0800) 50-10-89

Пропонуємо ознайомитись із правами відділу, які прописані у відповідному Положенні:

4.1. Проводити перевірки і обстеження територій та об’єктів міста Долини щодо стану їх благоустрою і додержання підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності та громадянами законодавства у сфері благоустрою.

4.2.Складати акти, приписи, протоколи про адміністративні правопорушення, направляти їх на розгляд адміністративної комісії міської ради.

4.3.Брати участь, у межах наданих повноважень, у роботі комісії, що утворюються міською радою та її виконавчими органами.

4.4.Проводити наради з питань, що належать до повноважень відділу.

4.5.Надавати інформацію іншим органам державного контролю відповідно до законодавства в межах завдань та функцій визначених цим Положенням.

4.6.Відвідувати безперешкодно території підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, території режимних об’єктів з додержанням відповідних правил, для огляду територій та контролю за благоустроєм, перевіряти наявність договорів на прибирання прилеглих територій, вивіз, утилізацію сміття та відходів, згідно чинного законодавства.

4.7. Здійснювати відповідно до чинного законодавства фото, відео зйомку, звукозапис для встановлення наявності чи відсутності адміністративного правопорушення щодо вимог законодавства з питань благоустрою та здійснювати зазначені заходи як допоміжний засіб для запобігання порушень вимог законодавства у сфері

Фото – Долинська міська рада

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.