“Нафтовик” двічі поступився на Кубку Підгір’я

Березень 13 09:19 2017

Долинський “Нафтовик” розпочав 24-й традиційний футбольний турнір “Кубок Підгір’я-2017” з двох поразок.
В стартовому матчі Кубку, який відбувся 11 березня, долиняни зустрічались з одним із лідерів групи 1 Аматорської ліги України – командою “Оскар” (Підгір’я). Сильнішій за класом команді “нафтовики” нічого не змогли протиставити і цілком закономірно зазнали поразки з рахунком 0:4. В другому матчі, 12 березня, долиняни зустрічались з лідером другої обласної ліги НФК “Бурштин”. На два голи бурштинців в першому таймі наші футболісти змогли відповісти тільки одним м’ячем в другому таймі, поразка 1:2.
Завтра “Нафтовик” зіграє останній матч в групі проти брошнівських “Карпат”, які в своєму пасиві мають також дві поразки 0:8 від “Оскара” і 1:2 від НФК “Бурштин”.