“Нафтовик” – “Карпати” Коломия || АНОНС

Травень 12 09:51 2017

У неділю о 17-00 на стадіоні “Нафтовик” в рамках 20 туру Чемпіонату області з футболу ФК “Нафтовик” прийматиме лідера турніру коломийські “Карпати”. Дана зустріч для долинян була завжди принциповою незалежно від турнірного становища команд.

“Карпати” підходять до гри на 1 місці із солідним відривом від команди ФК “Калуш”, яка знаходиться на 2 місці і в цьому турі звільнена від гри. Тому на 3 місце, у випадку перемоги, може пересунутись “Гал-Вапно” Галич, яке у попередньому турі вдома переграло “Нафтовик”. Долиняни ж посідають 9 позицію з 18 очками у активі, де щільно розмістилось кілька команд, на 10 та 11 місці розташувались “Карпати” (Болехів) та “Бескид” (Надвірна), у яких також по 18 очок.

Щодо змін у порівнянні з минулим матчем, “нафтовики” зможуть розраховувати на основного гравця оборони Назарія Громоляка, який пропускав гру через перебір жовтих карток.

У першому колі команди зіграли у нічию. Спочатку “Карпатам” вдалось відзначитись у воротах долинян двічі, але в кінцівці матчу Іван Пастух та Іван Паньків зуміли вирвати заліковий бал.

Статистика протистояння:

“Нафтовик” Долина – “Карпати” Коломия (11 ігор: +1=4-6, м’ячі – 8:26)

 

Запрошуємо всіх долинян на матч підтримати рідну команду та допомогти “Нафтовику” перемогти принципового суперника!

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.