“Нафтовик” обігрує “Тепловик”

Квітень 14 22:43 2017

 

“Нафтовик” – “Тепловик-ДЮСШ-3” (Івано-Франківськ) 2:1 (0:1)
Голи: Халацький 50 хв. (1:1), Лесів 53 хв. (2:1) – Сагайдак 40 хв. (0:1)
В першому таймі на полі точилася рівна боротьба. Однак, за кілька хвилин до перерви, гості змогли забити ударом з штрафного з дальньої дистанції – класичний відскок м’яча від мокрого газону перед воротарем, 0:1.
В другому таймі долиняни швидко вирівняли становище після помилки захисників “Тепловика” в своїй штрафній, які довго думали кому вибивати м’яч, а в результаті найшвидшим був Сергій Халацький, 1:1. Але минуло зовсім не багато часу, і “Нафтовик” вже вів у рахунку після проходу лівим флангом Василя Лесіва і його удару з гострого кута в дальній кут воріт гостей, 2:1. Ведучи  рахунку “Нафтовик” не закривався на власній половині, а продовжував грати першим номером в кількох моментах могли забити третій гол. Варто зазначити, що по перерві вдало увійшли в гру гравці що вийшли на заміну – Богдан Гутник та Василь Лесів, які значно підсилили гру команди. Але молодці всі без виключення наші гравці! Так тримати!
Дуже важлива перемога, яка нарешті трохи віддалила нас від зони вильоту.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.