“Нафтовик” перемагає городенківський “Колос”

Квітень 03 09:13 2017

02 квітня “Нафтовик” в рамках 14-го туру чемпіонату Івано-Франківської області на власному полі здобув перемогу над городенківським “Колосом”. Попри те, що фаворитом в цьому двобої виступала команда гостей, яка перебуває на 5-й сходинці, все ж долинянам вдалося нав’язати свою гру і здобути заслужену перемогу. Перший тайм проходив в рівній боротьбі і переможця не виявив, 0:0. В другому таймі спочатку команди обмінялися гольовими нагодами, а далі ініціативою в грі заволоділи наші футболісти. Серйозну загрозу захисним порядкам гостей по лівому фланзі створював Андрій Жмуркевич. Саме його прохід по лівому краю завершився голом, після серії добивань відзначився юний Назар Матіїшин, який забив практично першим дотиком до м’яча після виходу на заміну, 1:0. До завершення матчу скоріше “Нафтовик” міг подвоїти рахунок, ніж гості вирівняти становище.
Після цієї перемоги “Нафтовик” в турнірній таблиці піднявся на 10-те місце.