“Нафтовик” пробивається у півфінал Кубку області

Жовтень 19 21:02 2017

Сьогодні у чвертьфіналі “Нафтовик” удома приймав команду із Городенки “Колос Городенківщини”. У чемпіонаті області обидві команди борються за призові місця, тому й гра передбачалась рівною.

Городенка з перших секунд кинулась в атаку і створили найкращий момент у матчі, нападник гостей пробивав з близької відстані по воротах, але влучив у стійку. Нафтовики відразу взяли ініціативу у свої ноги і почали створювати гольові моменти один за одним. Команда Москвіна за перший тайм завдала більше десятка ударів по воротах, але лише один виявився результативним. На 19 хвилині Халацький головою замкнув подачу з кутового Басараба. Василь Лаврінок змарнував дві чудові нагоди відзначитись, у одному з моментів м’яч полетів вище воріт, у іншому гостей врятував воротар. Роман Дяків міг також подвоїти рахунок, але не реалізував вихід один на один – знову на висоті голкіпер. До роздягалень команди пішли із мінімальною перевагою господарів.

У другому таймі долиняни виглядали на багато гірше, ніж у першому, що призвело до швидкого голу. На 52 хвилині у центрі поля послизнувся Басараб, втратив м’яч, а нападники розіграли зразкову контратаку. З лівого флангу подали м’яч у воротарський майданчик, Микола Гала не зумів його перехопити і Луканюк розстріляв ворота. Гол надихнув Городенку, і гості кинулись забивати ще, однак більшість атак нейтралізували захисники, або команду рятував Гала, який у одному з моменті витягнув мертвий м’яч з-під поперечки. У “Нафтовика” гра в атаці не клеїлась, а сумбуру було все більше. Валентин Москвін почав робити заміни і одна із них виявилась дуже вдалою. Замість Халацького на полі з’явився Юрій Білогубка, який фактично відразу “заробив” на собі червону картку, Базюк “відзначився” фолом останньої надії, збивши форварда. До кінця основного часу команди вже не надто ризикували, а Городенка відверто намагалась перевести матч у овертайм.

“Нафтовик” у перші ж додаткові 15 хвилин вирішив долю матчу. І знову відзначився Юрій Білогубка, оформивши дубль голами на 96 та 99 хвилинах. Чудовий вихід Юрія на заміну, який став джокером у цій грі. Відповісти Городенка вже була не в змозі, хоча ще кілька перспективних моментів створила. Отже “Нафтовик” вперше за 8 років потрапляє у півфінал Кубку, який вже відбудеться весною. До перемоги додались і проблеми зі складом нафтовиків. У кінцівці матчу серйозну травму отримав капітан Назарій Громоляк, і за останньою інформацією йому на ногу наклали гіпс. Також в лазареті перебуває Радульський, і це серйозні кадрові втрати перед грою у Брошневі.

У інших матчах відзначимо перемогу “Покуття” (Коломия), яке в гостях переграло “Вихор” із Ямниці, ФК “Калуш” сенсаційно поступився друголіговій команді ФК “Рогатин”, а “Карпати” (Брошнів), поступаючись із рахунком 0-2 від команди ФК “Угорники”, зуміли вирвати перемогу 3-2.

“Нафтовик” – “Колос Городенківщини” 3-1 (0-1)

Голи: Халацький, 19, Білогубка, 96, Білогубка, 99 – Луканюк, 52

Вилучення: Базюк, 79 (“Колос Городенківщини”).

Вихор (Ямниця) – Покуття (Коломия) – 0-2
ФК Рогатин – ФК Калуш – 2-1
ФК Угорники (Коломийський р-н) – Карпати (Брошнів-Осада) – 2-3