“Нафтовик” програє в Калуші

Квітень 10 08:44 2017

ФК “Калуш” (Калуш) – “Нафтовик” 2:0 (0:0)
Голи: Подоляк, 48; Пштир, 62
Попри те, що команди знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці, в першому таймі “Нафтовик” нічим не поступався господарям. Долиняни надійно грали в обороні і при найменшій нагоді намагались гостро контратакувати. За перший тайм господарі мали всього одну гольову нагоду – після удару з штрафного м’яч потрапив у поперечину. “Нафтовик” мав кілька гарних атак в яких мінімум двічі міг відзначитись Сергій Халацький. Варто зазначити, що в господарів не йшла гра, вони постійно апелювали до арбітрів з приводу чи без і “наговорили” не на одне попередження.
На початку другого тайму новачок калушан  Роман Подоляк ( “Скала” Стрий) наважився на удар з дальньої відстані і на жаль для нас потрапив у дальній лівий кут воріт Миколи Гали, 1:0. Після пропущеного м’яча господарі стали грати більш впевнено і зрештою після провалу захисту “Нафтовика”  на правому фланзі Роман Пштир реалізував вихід сам на сам, 2:0. До завершення матчу калушани були ближчими до того, щоб забити третій м’яч, ніж “Нафтовик” скоротити рахунок. Тут далася в знаки коротка лава запасних нашої команди : Іван Пастух пропускав гру через перебір жовтих карток, Роман Дяків через дискваліфікацію ще в першому колі ( також пропустить гру з Тепловиком), а Василь Лесів через особисті причини.
Наступний матч “Нафтовик” зіграє 13 квітня вдома проти команди “Тепловик-ДЮСШ-3” (Івано-Франківськ). Початок гри о 17:00.