“Нафтовик” стартує з перемоги

Серпень 13 22:13 2017

Сьогодні в рамках 1 туру Чемпоінату області з футболу “Нафтовик” приймав удома команду “Придністров’я” із Тлумача. Валентин Москвін вдало стартує із “Нафтовиком” у новому сезоні і здобуває перемогу.

Гра розпочалась за невеликої переваги гостей, які моментами не давали долинянам перетнути свою половину поля, але ближче до половини першого тайму нафтовики змогли вирівняти гру і небезпечно атакувати ворота суперника. На 37 хвилині Сергій Вецко віддав пас на правий фланг, звідки відразу подали у штрафний майданчик і Сергій Халацький ударом головою відкрив рахунок у матчі. Однак піти у роздягальню за переможного результату нашій команді не вдалось. Красивим ударом у дальній кут відзначився Володимир Федорюк, не залишивши шансів Димиду.

Другий тайм команди розпочали рівною боротьбою, але ближчими до взяття воріт були гості, які не змогли використати два гольові моменти біля воріт Святослава Димида. В обох випадках захисникам вдавалось винести м’яч із штрафного майданчика. Вийти вперед “Нафтовик” зумів після кутового – подача у штрафний майданчик, і м’яч у ворота гостей увігнав головою захисник Михайло Бабінчук. Остаточний рахунок встановив Василь Лаврінок на 80 хвилині. Василь обіграв суперника в центрі поля, вдало розвернувся і пробив по воротах, голкіпер не зумів врятувати команду. Нагод відігратись у Тлумача не було.

Щодо гри самої команди, то відчутно, що її підсилили новачки. В першу чергу це стосується Василя Лаврінка, який дуже вдало проводив перший тайм на лівому фланзі, а другий під нападаючим. Також добре увійшов у гру із заміни Михайло  Басараб і зумів зв’язати захист та атаку долинян. Участь у грі взяли й інші новачки – Володимир Радульський, Петро Цвеюк. Однак ще відчувається, що команді бракує зіграності, і надіємось, що кілька матчів гравці повністю розумітимуть один одного на полі.

Наступний матч долиняни проведуть 20 серпня у Івано-Франківську, де зустрінуться із місцевим “Тепловиком-ДЮСШ-3”, а 27 серпня зіграють вдома проти болехівських “Карпат”.

“Нафтовик” (Долина) – “Придністров’я” (Тлумач) – 3:1 (Голи: Халацький 37, Бабінчук 67, Лаврінок 80 – Федорюк 44)

Інші матчі 1 туру:

ФК “Калуш” – “Бескид” (Надвірна) – 0:1 (Гол: Романюк 75)
ФК “Турка” – “Карпати” (Болехів) – 4:0 (Голи: Максимюк 1 пен, 28, Маковійчук 84, Червінський 90)
НФК “Бурштин” – “Тепловик-ДЮСШ №3” (Івано-Франківськ) – 2:0 (Голи: Пштир 82, 86)
“Вихор” (Ямниця) – “Колос Городенківщини” (Городенка) – 0:1 (Голи: Вістовський 60. Вилучення: Павлів 90+2).
ФК “Галич” – “Покуття” (Снятин) – 7:0 (Голи: Третяк 12, Барчук 23, 67, 72 пен., Легкий 53, Томин 68, Турчанський 90).
ФК “Битків” – “Карпати” (Брошнів-Осада) – 1:3 (Голи: Слободян 48 – Барановський 5 пен, Сировецький 44, 83).