“Нафтовик” вириває нічию на останніх хвилинах

Жовтень 01 20:58 2017

Нафтовик” у дуже важкому матчі здобуває лише вольову нічию 1:1.

Валентин Москвин у стартовому складі був змушений робити заміни через пошкодження Василя Лаврінка. Таким чином Сергій Вецко зіграв на позиції лівого захисника, а Радульський закрив місце лівого півзахисника. Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що Василя Лаврінка у цьому матчі не вистачатиме. Ямниця завдяки останнім вдалим іграм зуміла піднятись на 3 місце і однозначно приїхала в Долину також за очками.

Перший момент у грі мав Сергій Халацький, який поборовся із захисниками на другому поверсі і пробив з лінії воротарського майданчика, але прямо у руки воротарю. Це було одне з поодиноких виграних верхових єдиноборств зі сторони нашої команди. “Вихор” відповів ще небезпечніше, гравець гостей скористався обрізкою на правому фланзі долинян, змістився в центр і пробив у поперечку, м’яч відбився в землю, але в напрямку від лінії воріт. “Нафтовик” ніяк не міг налагодити гру, а оборона гостей дозволяла пробивати лише здалеку, кілька разів це пробував зробити Михайло Басараб, але невдало. Також виходом один на один не скористався Роман Дяків, гостей врятував голкіпер. І все ж таки гол у першому таймі глядачі побачили – знову незлагоджена гра долинян на правому фланзі призвела до подачі у штрафний майданчик, звідки Іваночко без проблем переграв Миколу Галу.

Другий тайм “Нафтовик” розпочав активно, але брак в передачах та завершальній стадії не дозволяв зламати оборону гостей, які намагались “засушити” гру і відверто тягнули час. Нафтовики могли зрівняти рахунок ударом зі штрафного, але постріл Басараба прийняла на себе стійка. На заключні хвилини тренер долинян випустив Юрія Білогубку і не прогадав. На 87 хвилині нападник технічно накрутив кількох оборонців противника і з лінії віддав пас на Дяківа – 1:1. На куражі долиняни могли вирвати і перемогу, але своїми моментами не скористались Халацький та Білогубка.

Отже бойова нічия, здобута на останніх хвилинах і з дуже великими зусиллями. Окремо зазначимо дивну поведінку арбітрів, які моментами втрачали відчуття гри, а деякі епізоди потребують перегляду відео для встановлення істини, як, наприклад, із не зарахованим голом Дяківа після сумнівного офсайду.

Також у матчі вистачало грубої гри, гравці отримали велику кількість жовтих карток, а Цвеюку та Бойченюку на 92 хвилині було показано червоні картки.

Команди-переслідувачі втратили також очки у своїх матчах. Відзначимо нічию у Бурштині та перемогу Калуша над Брошневом. “Нафтовик” зберігає лідерство і у наступному матчі зустрінеться на виїзді із ФК “Галич”.

“Нафтовик” – “Вихор” – 1:1 (Дяків 87 – Іваночко 44. Вилучення: Цвеюк 90+2 – Бойченюк 90+2)

Інші матчі 8 туру:

“Бескид” – “Придністров’я” – 0:0
“Тепловик-ДЮСШ №3” – “Колос Городенківщини” – 2:2 (Солдатенко 26 пен, Белоусов 47 – Білик 74, Топчевський 90+3)
ФК “Калуш” – “Карпати” (Брошнів) – 1:0 (Матвіїв 68)
ФК “Турка” – ФК “Битків” – 1:1 (Блащук 52 – Максимюк І. 60)
НФК “Бурштин” – ФК “Галич” – 0:0