“Нафтовик” зазнає поразки в Галичі

Травень 07 21:21 2017

Сьогодні футбольний клуб “Нафтовик” провів черговий матч в рамках Чемпіонату області з футболу. На виїзді в Галичі долиняни зустрілись із одним із лідерів турніру командою “Гал-Вапно”.

Із самого початку господарі поля заволоділи перевагою і вже на 5 хвилині відкрили рахунок. Після чудового пасу з правого флангу ударом злету відзначився Кицька. В половині тайму рахунок вже був 2:0. Голом відзначився Барчук, хоча у даному моменті суддя не зафіксував гру рукою нападника. Загалом про суддівство склалось неоднозначне враження, адже у багато однакових моментів оцінював по-різному. Після другого пропущеного голу “Нафтовик” зумів скоротити рахунок. Після удару зі штрафного м’яч зрикошетив від стінки і на добиванні головою зіграв Дяків.

У другому таймі гра трішки заспокоїлась, і господарі грали по рахунку, володіючи територіальною ініціативою. Долинянам було важко організувати контратаки, проте суперник забив ще двічі, скориставшись помилками захисту. Відзначились Кицька та Третяк.

“Нафтовик” програє вдруге навесні і посідає 9 сходинку у турнірній таблиці. Наступний матч відбудеться в Долині 14 травня із лідером чемпіонату “Карпати” Коломия. Запрошуємо всіх мешканців Долини прийти і підтримати рідну команду!