“Нафтовик” здобуває перемогу у перестрілці в Брошневі | ВІДЕО, ФОТО

Жовтень 22 19:00 2017

Долиняни здобувають для себе історичну перемогу у Брошневі.

Перед грою “Нафтовику” довелось робити зміни у стартовому складі через пошкодження капітана команди Назарія Громоляка, яке він отримав у матчі із Городенкою.

Його місце зайняв Михайло Басараб, а у старті Валентин Москвін поставив ще одного гравця атаки Юрія Білогубку, який вдало відіграв попередню гру та забив 2 голи.

Брошнів зі старту намагався тримати м’яч і створювати моменти завдяки позиційним атакам, але захисники гостей були готовими до такого розвитку подій і перевели боротьбу у центр поля. Без гострих моментів команди зіграли фактично до 27 хвилини, коли гравці Брошнева сфолили у карному майданчику на Дяківу, і Роман заробив для команди вже шосте пенальті у сезоні! Одинадцятиметровий удар без проблем штатний пенальтист Михайло Басараб.

Відразу ж після пропущеного голу господарі кинулись відіграватись і небезпечно пробили із середньої дистанції, але у красивому стрибку м’яч на кутовий переправив Микола Гала. Окрім цього моменту брошнівчани виконали 2 небезпечні штрафні з лівого флангу, але безрезультатно. “Нафтовик” навпаки атакував куди гостріше і свої гольові моменти не реалізували Дяків та Лаврінок. На жаль, у останніх матчах нападників підводить реалізація. За рахунку 0-1 команди пішли у роздягальні.

Басараб 1:0Пенальті заробив Дяків. Після пенальті небезпечно пробивав Брошнів, але Гала виконав красивий сейв.Команди більше грають в центрі. Гутник пробив повз із вигідної позиції, а Брошнів виконав 2 небезпечні штрафні.Лаврінок повинен був подвоювати рахунок, але після прострілу Халацького також пробив у зовнішню сторону сітки воріт.У другому таймі Дяків не реалізував вихід один на один.Басараб небезпечно пробив зі штрафного, але кіпер господарів врятував.На 67 хвилині Брошнів зрівняв рахунок. Після подачі з кутового головою забив Ляхович.На 71 хвилині вперед виходить Брошнів, головою забиває Костів.На 73 хвилині зрівнює рахунок Бабінчук, удар головою після кутового.На 77 хвилині вже Нафтовик знову виходить вперед. Після подачі зі штрафного головою забиває Халацький.На 80 хвилині у штангу зі штрафного влучив Басараб. У цьому моменті травмувався воротар Карпат і був замінений.У компенсований час вихід один на один не реалізував Халацький.Все – це перемога!

Posted by Михайло Федай on Sonntag, 22. Oktober 2017

У другому таймі у першій половині також долиняни атакували гостріше – Дяків не реалізував вихід один на один, а з одним ударом Басараба зі штрафного справився голкіпер, а в іншому господарів врятувала стійка. Однак на 67 хвилині Брошнів зрівняв рахунок, у центрі невдало зіграв Гутник, після чого господарі отримали право виконати кутовий. І зробили це вдало, подачу головою замкнув Ляхович. На куражі господарі побігли забивати вдруге і зробили це на 71 хвилині. Знову подача у штрафний майданчик і головою вже забиває Костів.

Справжній холодний душ для Долини за 4 хвилини. Але гості зуміли не тільки відігратись, а виграти у цій грі. Спочатку на 73 хвилині Бабінчук головою заніс м’яч у ворота після подачі з кутового, а на 77 хвилині знову головою забиває Сергій Халацький, цього разу з подачі зі штрафного. Брошнів намагався зрівняти рахунок, але безуспішно. Все, що виходило у команди господарів – невдалі удари із дальньої відстані, а в потрібні моменти вдало у гру вступав Микола Гала.

“Нафтовик” сьогодні проявив справжній командний дух і здобув вольову перемогу над принциповим суперником. Молодці! Останню гру в 1 колі нафтовики зіграють через 2 тижні у Городенці. Початок матчу о 14-00.

“Карпати” Б-О – “Нафтовик” – 2:3 (Голи: Ляхович 68, Костів 71 – Басараб 28 пен., Бабінчук 73, Халацький 77)

Інші результати туру:

ФК “Галич” – “Бескид” – 4:0 (Голи: Лазорик 2, Барчук 52, Кицька 79, 88)
ФК “Битків” – “Вихор” – 4:0 (Голи: Онуфрак 17, Максимюк Іван 41 (пен), Гринів 65, Питльований 83. Вилучення: Байдачок 85)
“Колос Городенківщини” – ФК “Турка” – 3:1 (Голи: Вістовський 62, Луканюк 82, 90 – Блащук 71)
“Придністров’я” – ФК “Калуш” – 9:0 (Голи: Чопик 5, 80, Рій 36, 38, Долотко 39, 46, Горбатий 41, Гапончук 72 пен., 90).