“Нафтовик” здобуває вольову перемогу у Бурштині і виходить на 1 місце

Вересень 17 20:25 2017

Сьогодні долиняни зустрілись із одним із своїх принципових суперників ще з часів 2 ліги командою з Бурштина, яка цьогоріч кладе перед собою найвищі цілі. “Нафтовик” в свою ж чергу намагається з матчу в матч досягати максимального результату. Також сьогодні НФК “Буршин” хотів привітати мешканців зі святом Дня міста, однак це їм не вдалось, але про все по-порядку.

Обидві команди розпочали гру обережно і ніхто не хотів зробити помилку в обороні, але відчувався помірний тиск зі сторони Бурштина, який відчував підвищену відповідальність перед публікою. На перших хвилинах господарі небезпечно пробивали штрафний удар в метрах з 20-ти від воріт, але трохи забракло точності. Однак на 14 хвилині суддя поставив у ворота нашої команди пенальті, рефері вгледів фол зі сторони Михайла Бабінчука і попередив його жовтою карткою. Одинадцятиметровий без проблем реалізував Воробець. Це фактично все, на що спромігся НФК “Бурштин” у першому таймі і в матчі в цілому. Нафтовики не розгубились після пропущеного голу і побігли вперед відігруватись. Зрівняв рахунок іменинник Богдан Гутник, розгойдавши захисника пробив у дальній кут. Вітаємо нашого нападника з голом і особистим святом! Не забарився 2 і 3 гол від “Нафтовика”. Красивими голами на 36 та 44 хвилинах відзначився Сергій Халацький. Загалом команда продемонструвала чудову готовність і зібраність.

У другому таймі очікувався сильний тиск від Бурштина. Тренер Валентин Москін дав правильні вказівки і гравці їх виконали якнайкраще. Господарі багато тримали м’яч, намагались атакувати та відкривати оборону долинян, але все це закінчувалось втратами м’яча, або напівпоментами із ударами з дальньої відстані. Оборона та опорники зіграли компактно без серйозних помилок, що дозволило “засушити” гру в захисті і давати можливість для контрвипаді у нападі. Найактивнішим був Халацький, який, мабуть, був найкращим гравцем на полі сьогодні, вдало йому допомагали Дяків та Гутник. Мали свої моменти також Басараб, Цвеюк та Білогубка, але більше забити не вдалось. Наприкінці матчу ще відзначився вдалим сейвом наш голкіпер Микола Гала і не дозволив відновити інтригу в матчі.

Отже “Нафтовик” перемагає і виходить на 1 місце у турнірній таблиці. Але група переслідувачів на відстані однієї перемоги, тому вся інтрига ще попереду. У наступному матчі долиняни вдома прийматимуть “Бескид” із Надвірної.

Інші матчі 6 туру:

  • “Бескид” – “Колос Городенківщини” – 1:3
  • “Тепловик-ДЮСШ №3” – “Карпати” Б-О – 1:2
  • “Карпати” Б – ФК “Битків” – 0:1
  • ФК “Калуш” – ФК “Галич” – 2:1
  • ФК “Турка” – “Вихор” – 1:2

Турнірна таблиця:

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.