Напружена сесія Оболонської сільської ради

Лютий 11 09:52 2017

Вчора 10 лютого завершилась чергова сесія Оболонської сільської ради. Це вже було третє пленарне засідання. Найважливішим питанням, яке розглядалось – обрання секретаря ради, адже попередній секретар Юлія Зелінська склала повноваження. Зі слів присутніх їй було важко справлятись із своїми обо’язками через відсутність голови сільської ради пана Куленича, який вже понад півроку перебуває в рядах Збройних сил України.

На розгляд були внесені дві кандидатури – Рачиба Наталія та Райнич Руслан. Голосування за регламентом відбувалось таємно, а також за кожного кандидата депутати повинні були голосувати окремо. Першою була висунута кандидатура Рачиба Наталія. Присутніми на сесії були 13 депутатів із 14, один із депутатів за заявою голосував у Долинській ЦРЛ, де перебуває на лікуванні. У першому ж голосуванні Рачиба Наталія набрала 8 голосів і була обраною секретарем сільської ради.

 

У “різному” депутат Євген Микульський підняв питання діяльності землевпорядника Оболонської сільської ради та вимагав надання звіту за останні роки. Дмитро Блохін був неготовий озвучити такий звіт і відповідав на запитання присутніх. Найбільше звинувачень лунало в його сторону та бездіяльність сільської ради, адже мешканці села позбавлення чіткого положення видачі земельних ділянок. Дехто із присутніх запевняв, що їхні заяви на отримання ділянок розглядались більше 2-3 місяців, хоча закон зобов’язує місцеву раду розглянути подібну заяву у місячний термін. Також депутати негативно відгукнулись про діяльність земельної комісії, яка не засідала ще від вересня. Однак присутні дійшли рішення дати час Дмитру Блохіну підготувати звіт у 12-ти денний термін і заслухати його на сесії. За це рішення проголосували всі присутні депутати.

 

За подіями у сільській раді будемо слідкувати й надалі.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.