Нардеп А. Дирів відмовився обговорити Долинський госпітальний округ

28 Березня 20:00 2017

Сьогодні у приміщенні “Просвіти” відбулись збори присвячені відсутності на мапі області, перспективного плану госпітального округу у  Долинському районі.

Розпочалось із того, що приміщення закрили перед носом у тих то прийшов, довелось довго виясняти, по чиїй це вказівці. На зустріч прийшли кілька районних депутатів, громадські активісти та аж один предстаник медиків..

 Народний депутат Дирів в цей час перебував на Рожнятівщині, на запрошення приїхати в Долину або зустрітись з громадою в сусідньому районі сьогодні відмовився, про це повідомив його помічник Василь Сокирко в телефонній розмові із Романом Штойко. Не прийшли на зустріч і представники будь якої влади в районі, не було і керівників медичної галузі, хоча всі вони в телефонних/усних розмовах “клялись” бути, і як повідомив Роман Штойко, цому є докази.

Що або хто змусив їх усіх поміняти думку та не приходити відстоювати Долинську лікарню? Якихось 20 днів тому вони всі один на перед другого розказували, як люблять Долинську лікарню і що добються створення у нас госпітального округу, про це обіцяв і обласний медичний керівник М. Матейко (правда за тиждень він уже й посаду змінив).

Виникає запитання кому потрібен госпітальний округ в Долині, якщо медики ним не цікавляться, влада показово зібрали один раз збори і усунулась, а громада Долини в більшості взагалі не знає про медичну реформу?

Присутні на зборах вирішили ініціювати на 30 березня, спільну сесію районної та міських рад, де і вирішити хто відповідальний за “успішну медичну реформу” в Долинському районі.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.