Найпоширеніші імена у місті Долина 2018 року

Березень 08 20:03 2018

‘ Є в кожної людини ім’я та іменини. Споконвіків існувала віра в особливий їх зв’язок. Іменини – день духовного народження, оскільки воно пов’язане перш за все з таїнством Хрещення і з іменами, які носять наші одноіменні небесні покровителі.

За  інформацією відділу економіки Долина – міська рада, в реєстрі територіальної громади Долини налічується 681 ім’я, якими названі жителі міста. Однак найбільш популярними є 30 імен, кількість яких  понад 200.

Найбільш популярним чоловічим ім’ям є Володимир. Далі – Андрій, Василь, Михайло, Ігор.

П’ятірка рейтингу популярних  чоловічих  імен наступна:
Ім’я Кількість
1 Володимир 604
2 Андрій 599
3 Василь 561
4 Михайло 445
5 Ігор 410

Найбільш популярне жіноче ім’я – Марія. Трохи менше серед долинянок  Наталій, Галин, Оксан, Тетян.

Ім’я Кількість
1 Марія 736
2 Наталія 633
3 Галина 575
4 Оксана 564
5 Тетяна 531

Варто зазначити, що  в наших краях  ще й досі зберігся звичай називати хлопчиків в честь дідусів зі сторони батька, а дівчаток – на честь бабусь зі сторони матері. Але інколи відходять від споконвікової традиції, називають немовлят  європейсько- слов’янськими  іменами.

Серед маленьких долинян 2016 – 2018 року народження найчастіше зустрічаються імена: хлопчиків – Максим, Артем, Олександр, дівчаток – Софія, Злата, Вероніка.

Мовою цифр і фактів можна почерпнути, дізнатись багато цікавого про рідне місто, його жителів. А тому стежте за нашими наступними тематичними публікаціями.

Підготували Т. Крайник, Г. Максимів

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.