Нечистоти течуть по вулиці Обліски

31 Жовтня 16:40 2019

31.10.19 м. Долина вул. Обліски Минув місяць, дивіться до кінця. За словами представника від Суду, тече десь від Ватри. І навіть їм у підвал.

Відео виклав Roman Shaplavskiy

31.10.19 м. Долина вул. Обліски Минув місяць, дивіться до кінця. За словами представника від Суду, тече десь від Ватри. І навіть їм у підвал.

Gepostet von Roman Shaplavskiy am Donnerstag, 31. Oktober 2019

Коментарі групи Долина LIVE

Іван Рожнятовський Їм головне тарифи підняти. Хай пустять ті стоки від Ватри, через славні кабінети суддів, і тут же перед судом появляться очисні споруди.

Roman Shaplavskiy 20.10.19 м. Долина міський Суд. В середу буде три тижні, як воно тече мені в город, і в річку Турянку.

20.10.19 м. Долина міський Суд. В середу буде три тижні, як воно тече мені в город, і в річку Турянку.

Gepostet von Roman Shaplavskiy am Montag, 21. Oktober 2019

Михайло Кепещук То ся в народі називає пусти свиню під стіл, а вона на стіл. Отак і з долинським судом. Хай собі шукали би інше приміщення під суд, а там відкрити садочок або навчальний заклад. Тим більше, що використання даного приміщення законом дозволяється тільки за цільовим призначенням. Але що нашим суддям і нашій міській владі закон?

Roman ShaplavskiyМихайло Кепещук В цьому садку ще університет всьо перебудував, а суд тим паче. Але не в тому проблема, нехай за собою прибирають. Бо ні за садка, ні за університете такого не було. Вони цим самі мають займатись, а не я маю тратити свій час, і нерви….. То їхня каналізація, і міська ливнева…..

Andriy Pishko Друже, що тобі дасть Долина Лайф? Іди в екологічну службу , пиши заяву , вони складуть протокол , і направлять в суд цей протокол . Або піди сам в суд і покажи
Відео .

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.