Нечистоти течуть по вулиці Обліски

31 Жовтня 16:40 2019

31.10.19 м. Долина вул. Обліски Минув місяць, дивіться до кінця. За словами представника від Суду, тече десь від Ватри. І навіть їм у підвал.

Відео виклав Roman Shaplavskiy

31.10.19 м. Долина вул. Обліски Минув місяць, дивіться до кінця. За словами представника від Суду, тече десь від Ватри. І навіть їм у підвал.

Gepostet von Roman Shaplavskiy am Donnerstag, 31. Oktober 2019

Коментарі групи Долина LIVE

Іван Рожнятовський Їм головне тарифи підняти. Хай пустять ті стоки від Ватри, через славні кабінети суддів, і тут же перед судом появляться очисні споруди.

Roman Shaplavskiy 20.10.19 м. Долина міський Суд. В середу буде три тижні, як воно тече мені в город, і в річку Турянку.

20.10.19 м. Долина міський Суд. В середу буде три тижні, як воно тече мені в город, і в річку Турянку.

Gepostet von Roman Shaplavskiy am Montag, 21. Oktober 2019

Михайло Кепещук То ся в народі називає пусти свиню під стіл, а вона на стіл. Отак і з долинським судом. Хай собі шукали би інше приміщення під суд, а там відкрити садочок або навчальний заклад. Тим більше, що використання даного приміщення законом дозволяється тільки за цільовим призначенням. Але що нашим суддям і нашій міській владі закон?

Roman ShaplavskiyМихайло Кепещук В цьому садку ще університет всьо перебудував, а суд тим паче. Але не в тому проблема, нехай за собою прибирають. Бо ні за садка, ні за університете такого не було. Вони цим самі мають займатись, а не я маю тратити свій час, і нерви….. То їхня каналізація, і міська ливнева…..

Andriy Pishko Друже, що тобі дасть Долина Лайф? Іди в екологічну службу , пиши заяву , вони складуть протокол , і направлять в суд цей протокол . Або піди сам в суд і покажи
Відео .

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.