Недільний ремонт дороги у с Пациків ВІДЕО

Грудень 10 11:34 2018
У неділю вранці Анатолій Вертепний у мережі фейсбук оприлюднив фото ям із смолою, стверджуючи наступне:

‘ Сьогодні, 9.12.2018 року, неділя, в Пацикові на вул.Шевченка почався ямковий ремонт дороги в температуру нижче 0. Засмолюють ями з льодом перед засипкою асфальту . Передвиборче “ефективне” освоєння коштів для проходження провладних кандидатів в депутати та голову Вигодської ОТГ. Гречку замінили асфальтом!


Володимир Теренчин А бруківку, що зажали?🤔


Володя Дуткевич Володимир Теренчин брукивка по селах розвезена в якости гречки

Анатолій Вертепний В Семичові другий тиждень припадає снігом стос гречки, перепрошую, бруківки!

Volodymyr Yurkiv за бюджетні гроші роблять неякісний ямковий ремонт.
ми за ремонт але не у воду

Юля Тулис Вибори , творять дива😄😄😄

Василь Ілиняк І що в нас за люди? Хіба не знають, що в неділю до церкви треба йти, а латати асфальт. Не буде з того толку.

Sergiy Dankiv Ну що ж ви так паплюжите “пациків-автодор-корпорейшн”!

То є візуальні маніпуляції!!!

Насправді — це ракурси з ґуґль-сателіту в мінусовому зумуванні — Долина/район/область/країна.

Одним словом — метаморфози вітчизняного макроживопису — школярам на озброєння, щоб вправлялися рисувати контурні мапи в сепія-гамммммаххх.
😉


Mykhaylo Feday от де новітні технології. якщо це виконується за державні кошти, то за такі роботи би мала бути кримінальна відповідальність.


Ігор Лапчук На дворі 7 градусів тепла. А пишете що “нище 0”.???

Пізніше Анатолій Вертепний оприлюднив відео виконуваних робіт

“Ефективне” використання асфальту замість гречки по-вигодськи в неділю, за чий рахунок свято?

"Ефективне" використання асфальту замість гречки по-вигодськи в неділю, за чий рахунок свято?

Gepostet von Анатолій Вертепний am Sonntag, 9. Dezember 2018

Коментарі до відео


Ігор Лапчук Викладіть повне відвео.


Анатолій Вертепний Відео виставлено в повному обсязі без вирізок та монтажу, можу надати оригінал.

Світлана Марковська Він не може їздити по Пацикові,а по Заводській у Вигоді можуть,що ями по коліна?

Іванна Куськів У Вигоді ями по коліна? Не вірю! Лама приїжджає, міст закоханих є. А ями по коліна? Таки не вірю.

Анатолій Вертепний Заводська- це полігон для фур та лісовозів ‘Уніплиту”.

Ігор Лапчук По вулиці Заводська депутат пан Юрків. Чомусь я жодного відео про ту дорогу не бачив. А за Пациків він з паном Вертепним дуже запереживали.? Цікаво чому? Відповідь очевидна- вибори


Іванна Вертепна Ігор,ти як депутат селищної ради повинен знати,що є прийняте вами рішення про ремонт дороги по вул.Заводській,однак за браком коштів дане рішення вважається не виконаним.


Ігор Лапчук То добивайтесь виконання. В чому проблема.? Там є великі підприємства які нею користуються хай допомагають.

Іванна Вертепна Може ти,Ігор,можеш допомогти вирішити дане питання,в тебе гарно виходить.Тільки прохання,дочекаймось сухої,теплої пори року.

Ігор Лапчук Будемо старатись…

Іванна Вертепна Ігор Лапчук на репліку зі сказаного на відео мушу відповісти.Ігор,ти можеш конкретизувати,що вкрадено мною,працюючи директором ККП,нехай всі знають,в іншому випадку буду вважати пустослів”ям.

Ігор Лапчук Іванна Вертепна так само можу,як Анатолій що було викрадено мною з бюджетних коштів..


Ivan Tymofiiv Анатолій а як там ситуація з водою, ти депутат громади а контролюєш в с. Пациків ? Хотя Вигода 3 дні без води.

Анатолій Вертепний
Я дуже вдячний Вам, Іване, що Ви прирівняли мої можливості депутата до рівня голови, але при цьому доповідаю, що службою “Водоканалу” було замінено 650 метрів водогону, однак при пуску води розірвало муфту.На даний час проблему вирішують, будем сподіватись, що сьогодні ввечері постачання води відновиться.А на рахунок контролю, мене цікавить ефективне та раціональне використання коштів громади Вигоди та Пацикова.

Можливості депутата не можливо прирівняти до рівня теперішнього голови. Про те , хочу вам нагадати що ви є депутат не всієї громади а окремої вулиці яку ви представляєте. А ви так загрались політикою що вас не цікавлять ваші виборці. І мені здається що у вашому розумінні раціональне використання коштів це їх проїдання. Тому що все що не робиться у Вигоді та Пацикові вами критикується і не підтримується. А це хочу написати до всіх депутатів Вигоди та Пацикова! Перестаньте бавитись в політику, краще хоть щось робіть . Дармоїдів у Києві вистачає!


Остап Тисяк Ай-да хлопці, а таки вар’яти. І що вони зараз будуть говорити виборцям Вигодської громади? Я писав про підкуп виборців села Сеничів бруківкою і говорив “хлопці та осінь була золота” і застерігав, щоб не почали ремонтувати дорогу. Вартувало мені поїхати на декілька днів до поляків, як у Пацикові почали робити ямковий ремонт дороги. Люди, ця шайка-лєйка вже втратила не тільки лице, а і здоровий глузд. Що тепер скажуть шановні пани Наум Ярослав і Пенгрин Ліліана? В кого будуть позичати очі – в сірка? Люди женіть цю шайку чим скоріше тим буде краще. Мені осибисто вже давно з ними ясно.


Зіновій Старжинський Я працював у тій сфері правда не довго ,розуію може не усе! Але так робити як бригада робить так не робиться! Висновок,-команда !!!

Обговорення події в групі Долина LIVE


Mykhaylo Feday от де новітні технології. якщо це виконується за державні кошти, то за такі роботи би мала бути кримінальна відповідальність.


Ігор Лапчук На дворі 7 градусів тепла. А пишете що “нище 0”.???


Мирослава Миронівна Федунишин Молодець, що робиш ремонт дороги! Погода нормальна на дворі цілий день тепло, а кому холодно то най сидить в хаті і не лізе де нетреба!


Ольга Теренчин Прожила 56р. на світі,але такого ямкового ремонту,який роблять на данний час у нас у Пацикові,і за яким я спостерігаю з вікна,ще не бачила…Тай ще у неділю.Що це?Черговий піар Голови перед виборами,чи бездумне розтринькування грошей? Чому це не робилося у жовтні чи бодай на початку листопада,коли стояла тепла і суха погода? За це треба наказувати!


Ігор Лапчук Не все добре. Але ініціатором цього ямкового ремонту були пациківські депутати,втому числі і я. Роботи планували провести скоріше. Але у зв’язку з обставинами провели сьогодні. Сьогодні на протязі дня температура була 6 градусів тепла. Тут немає жодної проблеми. Все дуже просто люди які знімали це відео,хочуть “пропхати”свого депутата. Що легко пояснити їхньою “активністю”саме напередодні виборів. Цікаво де була їхня камера протягом цих трьох років? Чи може у Вигоді та Пацикові нічого не робилось?


Анатолій Вертепний Тут в Ігоря на відео обмовка по Фрейду- спочатку роботи проводились за бюджетні кошти, а потім він сказав, що за свої. Напевно вважає гроші громади своїми?


Tolik Malibor То Толік то недобре щось робиться в тій вигоді памятаєш фестивалі в нас нема війни так


Анатолій Вертепний Для одних війна, народ помагав створювати боєздатні сили, а дехто в цей час насміхався над нами і грабував тил.Це так всюди, відчувають свою безкарність бариги.


Sveta Shevchuk Шановні фоторепортери де вас носило від минулих виборів жодного в селі ніхто не бачив тепер захотіли відомим село Пациків зробити на весь Долинський район і заодне і себе в відеоролику побачити??Ви вважаєте себе “службою швидкого реагування” чи в вас свої інтереси про зняття цього фоторепортажу


Sveta Shevchuk Декілька місяців назад у нас проводився поямковий невеличкий ремонт при вїзді в село але жодного з вас я не бачила і фоторепортажу теж напевно зашвидко було знімати тому що не знали точну дату виборів


Sveta Shevchuk Шкода одне що в це наше село невеличке ви всі біжите тільки напередодні виборів але як тільки вони закінчуються вас ніхто не бачить і не чує до слідуючої передвиборчої компанії


Sveta Shevchuk Вас обрали мешканці смт Вигоди і села Пациків для злагодженої роботи на сесіях селищної ради а не для пошуку компроматів


Ігор Лапчук І доречі сьогодні 10.12.2018 на округу цього депутата проводились підготовчі роботи для подальшого влаштування пішохідної доріжки . І за весь день він навіть не поцікавився як проходять роботи. Напевно у камері сіла батарея. Або готував передвиборчу промову. Так то є…


Ivan Tymofiiv В суботу цілий день там працювали. Голова там бум цілий день , а от депутатів не було жодного.


Іванна Вертепна Ivan Tymofiiv депутати також працюють на роботі.Кожен виконує свої обов”язки. Те,що у Вигоді багато зроблено робіт не потрібно комусь доказувати-це видно.І на мою думку,селищний голова не бачив як виконуються роботи по ямковому ремонту в селі Пациків,знаючи його скрупульозність, він би цього не допустив. Тому,Ігорю треба визнати,що це його ініціатива,але трошки невдала.Як я і писала,ніхто не заперечує,щоб проводились роботи,але щоб вони були якісними.
  1. Pashkevich Ruslan
    Грудень 11, 12:44 #1 Pashkevich Ruslan

    Це бардак!!

    Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.