Недоліки супермаркету Супер Сам ФОТОФАКТ

Лютий 24 11:38 2018
‘ Вже не вперше Долиняни скаржаться на протерміновані продукти, відсутність кінцевої дати споживання, брак, неможливість захистити свої права при поверненні товарів та інші недоліки наших магазинів і супермаркетів. Інспектор Міста при зйомці програми, теж завітав в один із супермаркетів на знайшов ряд недоліків. Цього разу Долиняни обговорили якість надання послуг супермаркету “Супер Сам”

‘ Супермаркет “Супер Сам”
Фото зроблено сьогодні, термін придатності уже давно закінчився(фото правда не кращої якості но видно,як і цей продукт) А от навіщо вони свій стікер наклеїли взагалі не зрозуміло, можливо таке чудо продовжує термін? – фото-доказ опублікував у групі Долина LIVE Павло Правий

 

Супермаркет “Супер Сам” дата пакування є, а от терміну придатності чомусь немає. Я розумію шо воно заморожено, та всерівно не може зберігатись вічно, і смакові властивості від довгої заморозки втрачаються. Якщо це навіть дата терміну придатності,то це всеодно не спасе продукт.

Досвід Долинян купівлі товарів у супермаркеті Супер Сам:

 

 

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.