Новорічна ялинка їде у Київ з Івано-Франківщини ВІДЕО

03 Грудня 09:44 2017

У Росільнянському лісництві Богородчанського району сьогодні зрубали головну ялинку країни – столітню білу ялицю заввишки 28 метрів. За словами директора Богородчанського спеціалізованого агролісгоспу Миколи Прокопишина, ця ялина підлягала вирубці, тому її так чи інакше зрубали б. До вирубки було долучено 12 робітників. Про це повідомляє ТРК «Карпати».

Техніку для перевезення забезпечує підприємство «АВТОКРАЗ» з міста Кременчук. Але по дорозі до лісництва через несприятливу погоду автомобіль застряг, через що довелося викликати дорожню службу.

 

У Київраді зареєстрували електронну петицію із закликом не вирубувати 110-літню ялину в Івано-Франківській області для встановлення на Софійській площі столиці на Новий рік.

Про це йдеться на сайті Київради.

Зазначається, що дерево має висоту близько 30 метрів і росте протягом 110 років. За його збереження виступили і підписали петицію трохи більше 600 людей. Для розгляду петиції потрібно зібрати 10 тисяч голосів.

У Долині цьогоріч знову вбиратимуть новорічні дерева, які ростуть по вул. Незалежності, хоча планували поставити нову штучну, висотою 12 метрів.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.