Обрані переможці народного рейтингу Людина року 2017 у Долинському районі

Грудень 18 18:18 2017

‘ 17 грудня 2017 року завершилось офіційне голосування від Долина LIVE, яке вперше почало формувати народний рейтинг “Людина року” 2017 у Долинському районі ( 11.11.2017 р. )

Рейтинг був сформований із 11 номінацій, з яких найактивніше голосували за Музичного лідера року та Людину року і замикає трійку Політик року. Загалом за учасників було віддано понад сорок одну тисячу голосів, як позитивних так і негативних. Ми вирішили враховувати лише позитивні голоси.

Отож подаємо результати у порядку їх розміщення на сайті Долина LIVE :


Політик 2017 року – Володимир Гаразд, міський голова Долини

 

Який цього року потрапив до п’ятірки мерів-інноваторів України.

Місто довело свою інноваційність у проектах демократичного урядування, захисту навколишнього середовища та втілення реформи децентралізації”.

Для нас дуже важливо що усі, хто увійшов до п’ятірки, докладають значних зусиль до програм енергоефективності та розвитку сталої енергетики та енергоефективності у своїх містах“ – зазначили організатори того рейтингу.

 

 

Скандал 2017 року – Цвіль, грибок, облуплені стелі та стіни – це все про дитячі медичні заклади Долини

Докір місцевій владі, у групі Долина LIVE висловила Ірина Кондратюк ДОЛИНСКІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ-40 ДИТЯЧІЙ ПОЛІКЛІНІЦІ-25. І ось, як ми зараз виглядаємо.

Після оприлюднених жахливих світлин медзакладів, свої сюжети приїхали знімати чи не усі центральні телеканали країни. Після цих подій влада пообіцяли виправити недоліки, але чи залишаться це лише обіцянками ми напишемо наступного року.

 

 

 


Людина 2017 року – Сабан Віталій, засновник Благодійного фонду “Ти-Ангел”

Основною метою діяльності Благодійного Фонду «ТИ – АНГЕЛ» є: здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства, надання благодійної допомоги тим хто її потребує.

Нашим дивізом є наступні рядки: „Любити – це брати участь всім своїм єством в радості або горі свого ближнього. Той, хто любить, відкриває в собі безмежні можливості втіхи і співчуття. Люди – Ангели тільки з одним крилом. І ми можемо літати тільки тоді, коли кого-небудь обіймаємо”.

 

 

 

 

 


Подія 2017 року – Освячення храму Андрія Первозванного

28 травня, у м. Долина на Прикарпатті, відбулося освячення престолу та храму св. апостола Андрія Первозванного УГКЦ.

Чин благословення храму і престолу звершив Владика Йосафат Мощич, Єпископ-помічник Івано-Франківський у співслужінні з о. Зореславом Котовичем, протопресвітером Долинським, о. Богданом Тисяком, адміністратором парафії, о. Дмитром Павликом, протопресвітером Болехівським, о. Ігорем Ліпчанським, сотрудником парафії та священиками деканатів.

Подія увінчалася приїздом до України двох Голандських хорів (Хор ім. Лисенка та Візантійський чоловічий хор з Утрехту), які співали на Архієрейській Божественній Літургії.

На закінчення, адміністратор парафії о. Богдан Тисяк подякував Владиці Йосафату Мощичу та Митрополиту Володимиру Війтишину за постійну духовну батьківську опіку; священикам, які очолювали парафію перед ним; усім, хто трудиться при цій парафії, будівничим, жертводавцям, усім вірним.

 

 


Комунальник 2017 року – Юсип Віталій, начальник “Комунгоспу”

Начальник комунального підприємства “Комунгосп” Долинської міської ради.

 

 

 

 

 

 


Розчарування 2017 року – відсутність госпітального округу

Долиняни хочуть мати госпітальний округ

6 березня о 16:00 у великому залі засідань районної ради відбулось обговорення причин відсутності в Концепції створення госпітального округу в межах Долинського – Рожнятівсього районів та Болехівської міської ради.

На вимогу громадськості  30 березня зібрались депутати трьох рад – Долинської районної ради, Болехівської та Долинської міських рад, щоб прийняти спільне звернення до усіх можливих державних мужів та установ з проханням створити госпітальний округ саме в Долинському районі.

Два звернення були підтримані трьома радами одноголосно.

 


Держслужбовець 2017 року – Віталій Олійник, заступник начальника управління освіти.

Вже фактично три місяці керує управлінням освіти у Долинському районі.

Нагадаємо, що на колегії 28 вересня, говорив голова Долинської РДЮ Юрій Мазур, коли на запитання директора Гошівської школи чи будуть передбачені кошти в бюджеті 2018 року на заміну опалювальної системи школи, відповів що “Гошівська школа не є пріоритетом”. Також після цієї колегії, на сайті РДА з’явилась вакантна позиція начальника управління освіти, молоді та спорту, якої позбувся її багаторічний очільник Сподар Володимир Степанович.

 

 

 


Медіа 2017 року – Радіо “Хвиля Гір”

 

Місцева недержавна радіостанція, яка лише нещодавно відновила свою трансляцію онлайн

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бізнес/мен 2017 року – Супер маркет “Наш Край”

Першим в Долинському районі серед супермаркетів, дав можливість робити замовлення товарів онлайн.

Директор Олександр Черепок.

 

 

 

 

 

 

 

 

Музичний лідер 2017 року – гурт HappyBand

‘ Долинський кавер-гурт HappyBand у суботу 9 вересня відіграв концерт у Карпатах.

А в неділю усі бажаючі мали зммогу послухати їх на святі Дня працівника лісу у День Вигоди на вулиці Набережній (з’єднання річок Свіча і Мізунка)

Рись і лосик налітай.
Мясива накупляй в наш край.
До Шандри хутко приїжджай.
Там у суботу Happyband
Говорит літови-гудбай.

 

 

 


Спортсмен 2017 року – Чернецький Олександр, борець

На ЧС Олександр здобув бронзову нагороду і вибився в топ-5 найкращих борців Світу.

Боротьбою Олександр почав займатися з 1993 року під керівництвом свого батька, заслуженого тренера України Степана Ярославовича Чернецького.

 

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.