Огляд обладнання для Нової української школи ФОТО

Червень 03 12:06 2018

‘ Заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Долинської райдержадміністрації, начальник відділу освіти Vitalij Olijnyk відвідав виставку та випробував обладнання для “Нової української школи“.

Чи зможуть школи самостійно закупити таке обладнання до початку нового навчального року залишається відкритим, адже не секрет що батьки часто змушені долучатись до укомплектування шкільних класів інвентарем.

Для реалізації мети Нової української школи необхідно змінити просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання. В рамках Карпатського форуму регіонального розвитку, який проходив 31 травня-01 червня в м. Яремчі, проходила виставка шкільних меблів та шкільного обладнання. Завдячуючи заступнику директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Андрію Сташківу, делегація освітян Долинщини змогла побувати на виставці (хоча із великими труднощами через перекриття дороги) та власноручно спробувати все обладнання, яке пропонують виробники для наших шкіл. А обладнання дійсно новітнє, надзвичайно цікаве та інтерактивне, яке би мало зацікавити наших дітей та захопити їх навчанням. Головне об’єднати зусилля педагогічних працівників, батьків та органів управління освітою для ефективного розподілу коштів на створення нового освітнього середовища для майбутніх перших класів. Змістовне ознайомлення із експозиціями виставки провела Галина Наконечна, начальник відділу засобів навчання та обладнання Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.