Останній дзвоник 2018 Долина і не тільки ФОТО

Травень 31 16:47 2018

Фотозвіт останнього дзвоник із шкіл Долинського району

Долинська Спеціалізована Школа І-ІІІ ступенів №6

Tatiana Matvjejeva Останній дзвоник в Долинській ЗОШ №6. Відлуння свята!

Від щирого серця вітаємо усіх учасників освітнього процесу з святом Останнього дзвоника!
Сьогодні закінчилися заняття і розпочалася прекрасна пора для всіх учнів – літні канікули. Останній дзвоник — це дзвінкоголосий провісник радості і веселощів, чудовий день традиційного прощання наших випускників зі школою.


Наша «Країна Знань» перегортає ще одну сторінку освітянського літопису. Зміцніли й загартувалися душі громадян цієї Країни – і безтурботних першокласників, і замріяних у майбутнє випускників.
Директор закладу освіти Катерина Йосифівна Олійник щиро подякувала нашим випускникам за високу громадянську свідомість і патріотизм, відповідальність і старанність, активність у шкільному житті, добрі успіхи у навчанні: «Ми твердо віримо, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви впевнено крокуватимете до обраної цілі й зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю держави. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець».

З молитвою та словами благословення до великої шкільної родини звернулися духовні наставники: священик храму святого апостола Андрія Первозванного о. Ігор Ліпчанський, який щопонеділка молився з нами і за нас, давав настанови і благословляв на кожен навчальний тиждень та ієромонах Чину Святого Василія Великого о. Дем’ян Кастран, для якого цьогорічне свято Останнього дзвоника – знаменне, оскільки, які і наші випускники, отець Дем’ян 11 років тому з Божим Словом вперше прийшов до нашої школи, благословляв отих першачків, які сьогодні гордо називаються випускниками, впродовж усіх років ми відчували його мудре духовне провідництво.
За прожитий ще один рік ми щиро дякуємо Богові, і Вам, отче. Ігоре та отче Дем’яне.

Також щира вдячність вам, шановні педагоги, за успішне навчання, тепло душі і виховання справжніх патріотів рідної землі, за вашу любов до обраної справи, педагогічну толерантність, мудрість і терпеливість.
Низько кланяємось вам, шановні батьки, за любов до своїх дітей і їх добре виховання, витримку й доброту, розуміння, допомогу і підтримку.

Хай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у мирний завтрашній день, надією життєвих успіхів, любов’ю до Господа й ближнього.

Долинський природничо-математичний ліцей

Долина – міська рада / Dolyna City Council

ОСТАННІЙ ДЗВІНОК В ПРИРОДНИЧО -МАТЕМАТИЧНОМУ ЛІЦЕЇ
Навчальний спеціалізований заклад – один з лідерів на Прикарпатті за кількістю цьогорічних випускників. Сьогодні відпустив з-під свого крила в доросле життя 68 юнаків і юнок.
Завершили ліцеїсти і їхні наставники навчальний рік дуже добре: 124 перемоги на районних олімпіадах, 34 перемоги в обласних олімпіадах, 2 переможці Всеукраїнських олімпіад, 2 чемпіони України на спортивних змаганнях.
Іще раз вітаємо з Святом останнього дзвоника! Випускникам – щасливої долі,вчителям – здібних, талановитих учнів, школярам – незабутніх, яскравих і радісних літніх канікул!

Школа-і

Школа наша величава
Вікна відкриває в світ,
Наче у вінок зв’язала
Мрії всіх майбутніх літ
Перші відлунюють кроки,
Тут познайомились ми.
Мріє, ти в небо високе
Нас поманила крильми.
У класі гомін і розмови,
У вікнах – квіти і блакить.
Тут стільки дружби і любові,
Що серце з радості щемить.
Роки, ніби птахи летіли,
Яскраво буяло життя.
Це ж ви, вчителі, нам відкрили
Дорогу в ясне майбуття.
Багато зусиль і турботи
Ви всі докладали, щоб ми
Завжди у навчанні й роботі
Щоднини зростали людьми.
Фото: Galya Malanchuk

Старомізунська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.В.Верховинця

Лолинська загальноосвітня школа I-II ступенів

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.