Освітлення стендів для оголошень

13 Лютого 14:14 2019

‘ У Комунальне підприємство “Комунгосп” Долинської міської ради прокоментували будівельні роботи по вул. Грушевського.

Запитували? – Відповідаємо.


Насамперед хочеться подякувати мешканцям міста за те, що Ви небайдужі до долі рідної Долини. Ви цікавитесь змінами, ініціюєте пропозиції, ділитесь ідеями, а це дуже добре. Багато долинян і гостей запитують: що буде з конструкцією по вул. Грушевського, яку цими днями демонтували комунальники.

Так от, хочу повідомити: згодом тут облаштують нову, добротну, міцну, гарну, ошатну побудову з ефектною підсвіткою, якісним сучасним накриттям, котра слугуватиме для вітань з нагоди свят, річниць та рекламних оголошень.

Згідно планів, тут укладуть пішохідні доріжки, встановлять лавочки, окрасою стануть зелені насадження. І буде у нашій Долині іще одна затишна, безпечна і комфортна зона відпочинку.


Звісно, не виключаймо той факт, що у процесі будівельних робіт можливі зміни, доповнення (як, зрештою, у кожній започаткованій справі), тож відхилення від проектованого малюнка якщо і будуть, то незначні.


Як підсумок, маємо беззаперечний факт: Долина змінюється з кожним днем! Змінюється на краще! І це вже привід для радості.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.