Освітлення стендів для оголошень

13 Лютого 14:14 2019

‘ У Комунальне підприємство “Комунгосп” Долинської міської ради прокоментували будівельні роботи по вул. Грушевського.

Запитували? – Відповідаємо.


Насамперед хочеться подякувати мешканцям міста за те, що Ви небайдужі до долі рідної Долини. Ви цікавитесь змінами, ініціюєте пропозиції, ділитесь ідеями, а це дуже добре. Багато долинян і гостей запитують: що буде з конструкцією по вул. Грушевського, яку цими днями демонтували комунальники.

Так от, хочу повідомити: згодом тут облаштують нову, добротну, міцну, гарну, ошатну побудову з ефектною підсвіткою, якісним сучасним накриттям, котра слугуватиме для вітань з нагоди свят, річниць та рекламних оголошень.

Згідно планів, тут укладуть пішохідні доріжки, встановлять лавочки, окрасою стануть зелені насадження. І буде у нашій Долині іще одна затишна, безпечна і комфортна зона відпочинку.


Звісно, не виключаймо той факт, що у процесі будівельних робіт можливі зміни, доповнення (як, зрештою, у кожній започаткованій справі), тож відхилення від проектованого малюнка якщо і будуть, то незначні.


Як підсумок, маємо беззаперечний факт: Долина змінюється з кожним днем! Змінюється на краще! І це вже привід для радості.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.