Підтримайте ветерана АТО з Долини на Іграх Нескорених

Травень 18 11:25 2018

‘ Серед учасників цьогорічного відбору багато тих, хто не пройшов в збірну минулого разу, тренувався протягом року та повернувся, щоб показати кращі результати. Є й ті, хто також повертається на відбір, але все ж бере участь в ньому вперше, бо торік був глядачем.

Минулого року Petro Sichko підтримував на спортивних тестуваннях свою дружину Катерину Михайлову, яка не лише успішно пройшла відбір, але й потрапила до збірної та стала призеркою Ігор Нескорених 2017 в Торонто (відео з розповіддю про пару ми публікували в одному із наших минулорічних дописів). Тепер захоплива спортивна подорож очікує й самого Петра — він успішно пройшов спортивні тестування, а тепер готується до Національних Ігор.

Як і Катерина, основним видом спорту Петро обрав для себе стрільбу з лука, і ми щиро бажаємо йому зробити перемогу на Іграх Нескорених сімейною традицією. Читачів нашого блогу ми також радо запрошуємо підтримати Петра і ще 179 учасників 12 травня на Національних Іграх в Києві, які вирішать долю української збірної цього року. Детальніше про змагання — на офіційній сторінці події у Фейсбуці.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.