Планшет за лайк

Березень 21 10:46 2017

У Вигодському лісгоспі запрошують проголосувати та підтримати дитячі малюнки у конкурсі “Гармонійне співіснування людини та лісу”

Велике голосування розпочалось!

Голосування розпочалось сьогодні 21 березня у Міжнародний день лісу і буде тривати до 4 квітня 12:00. У лісгосп принесли 181 малюнок з 20 різних навчальних закладів Долинського району. Три роботи, а також один навчальний заклад, що отримають найбільшу (сумарну) кількість електронних голосів (оригінальних «лайків/вподобайок») і будуть визначені як переможці конкурсу та нагороджені цінними призами та дипломами. До визначення переможців допускається лише одна робота від одного автора і їх бали не сумуються. Успіх буде залежати від того, наскільки оригінальний малюнок, наскільки дружня Ваша школа чи садочок і від того чи зможете Ви переконати усіх Ваших друзів підтримати Вас.

Організацію конкурсу та призовий фонд забезпечує Державне підприємство «Вигодське лісове господарство» за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради Олександра Матусевича:
Призи за перше, друге і третє місце – планшет.
Школа переможець отримає – принтер.
Переможців буде визначено 4 квітня після 13:00.

Нагадаємо, що метою конкурсу є формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого відношення до лісів України, правил поведінки у лісі та користування лісовими продуктами.

Захист лісів – запорука збереження життя на планеті
Міжнародний день лісу відзначають, починаючи з 1971 року. Цьогоріч свято припадає на 21 березня. Ініціатором його проведення стала Європейська конфедерація сільського господарства, а підтвердила офіційний статус цього дня Генеральна Асамблея ООН. Вибір дати не був випадковим. Для Південної півкулі вона збігається із днем осіннього рівнодення, а для Північного – з днем весняного рівнодення.

Мета проведення свята – нагадування всім жителям Землі про важливість збереження лісових та інших зелених насаджень, необхідність їх раціонального та розумного використання. Лісистість території нашого району становить приблизно 43%. Тут ростуть цінні в господарському відношенні такі породи дерев як: ялина європейська, ялиця біла, сосна звичайна, бук лісовий, дуб звичайний та інші.
Захист лісів є одним з основоположних постулатів екології Землі та запорукою збереження життя на планеті.

Так як учасників є багато, а призів мало, то ми вирішили зробити сюрприз і організувати свято для усіх без виключення конкурсантів. Про деталі ми повідомимо пізніше, слідкуйте за анонсами, вболівайте за своїх друзів, поширюйте конкурсні роботи та звісно обирайте і голосуйте за найкращі. Якщо помітили помилки у підписах малюнків, то пишіть у коментарях.

Додатково ми розмістили усі роботи на першому поверсі у холі, на стінах нашої адмінбудівлі. Ми запрошуємо усіх бажаючих прийти і подивитися вживу на дитячі малюнки та обрати для себе найкращі.

Поширюйте цей альбом у себе на сторінці та у групах з друзями і хай переможуть найкращі!

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.