Планшет за лайк

Березень 21 10:46 2017

У Вигодському лісгоспі запрошують проголосувати та підтримати дитячі малюнки у конкурсі “Гармонійне співіснування людини та лісу”

Велике голосування розпочалось!

Голосування розпочалось сьогодні 21 березня у Міжнародний день лісу і буде тривати до 4 квітня 12:00. У лісгосп принесли 181 малюнок з 20 різних навчальних закладів Долинського району. Три роботи, а також один навчальний заклад, що отримають найбільшу (сумарну) кількість електронних голосів (оригінальних «лайків/вподобайок») і будуть визначені як переможці конкурсу та нагороджені цінними призами та дипломами. До визначення переможців допускається лише одна робота від одного автора і їх бали не сумуються. Успіх буде залежати від того, наскільки оригінальний малюнок, наскільки дружня Ваша школа чи садочок і від того чи зможете Ви переконати усіх Ваших друзів підтримати Вас.

Організацію конкурсу та призовий фонд забезпечує Державне підприємство «Вигодське лісове господарство» за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради Олександра Матусевича:
Призи за перше, друге і третє місце – планшет.
Школа переможець отримає – принтер.
Переможців буде визначено 4 квітня після 13:00.

Нагадаємо, що метою конкурсу є формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого відношення до лісів України, правил поведінки у лісі та користування лісовими продуктами.

Захист лісів – запорука збереження життя на планеті
Міжнародний день лісу відзначають, починаючи з 1971 року. Цьогоріч свято припадає на 21 березня. Ініціатором його проведення стала Європейська конфедерація сільського господарства, а підтвердила офіційний статус цього дня Генеральна Асамблея ООН. Вибір дати не був випадковим. Для Південної півкулі вона збігається із днем осіннього рівнодення, а для Північного – з днем весняного рівнодення.

Мета проведення свята – нагадування всім жителям Землі про важливість збереження лісових та інших зелених насаджень, необхідність їх раціонального та розумного використання. Лісистість території нашого району становить приблизно 43%. Тут ростуть цінні в господарському відношенні такі породи дерев як: ялина європейська, ялиця біла, сосна звичайна, бук лісовий, дуб звичайний та інші.
Захист лісів є одним з основоположних постулатів екології Землі та запорукою збереження життя на планеті.

Так як учасників є багато, а призів мало, то ми вирішили зробити сюрприз і організувати свято для усіх без виключення конкурсантів. Про деталі ми повідомимо пізніше, слідкуйте за анонсами, вболівайте за своїх друзів, поширюйте конкурсні роботи та звісно обирайте і голосуйте за найкращі. Якщо помітили помилки у підписах малюнків, то пишіть у коментарях.

Додатково ми розмістили усі роботи на першому поверсі у холі, на стінах нашої адмінбудівлі. Ми запрошуємо усіх бажаючих прийти і подивитися вживу на дитячі малюнки та обрати для себе найкращі.

Поширюйте цей альбом у себе на сторінці та у групах з друзями і хай переможуть найкращі!

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.