Площа за мільйон та спиляні дерева у Вигоді

27 Листопада 07:18 2019

‘ Вандалізм по відношенню до зелених насаджень у Вигоді з боку місцевої влади став звичним явищем! Незважаючи на кримінальне провадження за фактом вирубки дерев номер 12019090160000407, зареєстроване 19.07.2019 року, Я. Наум знову дає команду ( зі слів виконавця рубки) вирубати дерева без належних дозволів!

Хто зупинить це безчинство? Правоохоронці, медики чи може пора своє слово сказати громаді? Не будьмо байдужими до знищення Вигоди!!! Цього разу зрубали три дерева, наступного разу вони знищать всі насадження! – написав у групі Долина LIVE депутат місцевої ради  Анатолій Вертепний

Gepostet von Анатолій Вертепний am Dienstag, 26. November 2019

Коментарі:

Ostap Savko ????А є підстави щодо вирубки дорогоцінних дерев в тій зоні? Чим і ким обгрунтовані дії? Зі всієї поваги до позитивних змін у Вигоді завдяки новому голові маю право вважати,як архітектор дане рішення непрофесійним і недолугим!!! Переконайте мене у зворотньому. Маю право,як громадянин і уродженець Вигоди.Дуже прошу…Чи певно молоді дизайнери-архітектори без досвіду тепер більш компетентні в питаннях містобудування і ландшафту…Або….Їх просто нема…Згадайте про цінну мозаїку навпроти зрізаних дерев,поховану під мінватою кічового декору “ресторану”

Іванна Вертепна Ярослав Ярославович оголосив війну деревам,забуваючи про екологічну роль дерев у селищі.

Svitlana SemianyszynІванна Вертепна подивіться скільки насаджень на площі перед рікою ,коли хто це робив ,прекрасна зона!

Maria GalmanІванна Вертепна, це просто безнаказаність, людина небоїться людського осуду і порушує закон, значить “має плечі”!!!

Oleksa Semjanyszyn Цей безсовісний Науменко робить з Вігоди містечко європейського рівня,але зла спрямована критика виглядає не поважно і примітивно,в чому там конструктив?Це рівень початкової школи.Мені теж не подобається монстр зроблений із автобусної зупинки,губиться архітекторів інших старих будівель

Іванна ВертепнаOleksa Semjanyszyn ні,швидше всього робить азіатське містечко,вистелене каменем,з мінімумом рослинності. А в європейських містах,кожне дерево обліковане,доглянуте та навіть проходить лікування. За наявністю старих дерев роблять зміни в ген.плані вулиць та доріг. Оце і є Європа,яка має слугувати,як приклад.

Roman Melnyk А гроші списати треба а унібрук в долі

Svitlana SemianyszynRoman Melnyk тільки не хапайтеся за гроші треба знати і тоді писати а то виглядае «одна баба» сказала ! Хоч один голова подбав про хідники ,а площа Франка! А що ви зробив, запропонував — а нічого! Тож не губіть гідність чоловічу!

Вигодська селищна рада У Вигоді проходить капітальний ремонт площі ім.І.Франка.

Жителі селища неодноразово зверталися з проханням щодо її ремонту і даний об’єкт було включено до Плану соціально-економічного розвитку Вигодської селищної ради на 2019 рік (№71). Була розроблена проектна документація, вартість робіт в якій, понад 1 млн.грн. Селищна рада не має можливості профінансувати даний проект. Кошти виділені відповідно до Розпорядження Кабміну від 10.07.2019 року №500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

Проектом передбачено створення автостоянки. А для цього необхідно підготувати територію і відповідно, зробити вибір по відношенню до зелених насаджень. І сьогодні, відбулося видалення берези та ялин, які втратили естетичний вигляд через висихання зелених крон. Заздалегідь були складені відповідні акти щодо видалення дерев.


Вже навесні наступного року заплановано провести озеленення площі (зображено на фото) працівниками КП «Вигодський ККП». До робіт запрошуємо долучитися депутатів, членів виконавчого комітету і ДП «Вигодський лісгосп» та всіх небайдужих до зелених насаджень. Творимо майбутнє РАЗОМ!

Коментарі:

Ігор Скрипаль який мільйон? ви шо людeй взагалі за дибілів маєтe?у Львові такий проeкт виконають за половину суми….оцe дeрeбан бабла😧

Ostap Savko Чим обгрунтована автостоянка в зеленій зоні? Мало місця у Вигоді..?.Чи тренд”туристичне містечко” містить у собі максимум бруківки і тротуарів?Чи все ж таки зелень,яку чомусь”демонтовують” є прерогативою…?Щодо берізки точно знаю-здорова була дівуля!!! Мало професіоналізму в плані місто чи селоутворення!!! Мало!!!

Володимир Неспляк Самий “не байдужий до зелених насаджень” це Наум Я. Звідки в людини стільки ненависті до всього зеленого?! Невже ніхто не може зупинити цього “лісоруба”?! Здорові дерева знищити заради бруківки…?! Я шокований…!!!

Miro Dzu Це ж треба зрубати здорові дерева, а тоді запросити небайдужих до зелених насаджень! До чого? А причина взагалі класна: дерева втратили естетичний вигляд… Панове “дизайнери”, природа повинна бути природною, а не “естетично” обідраною!

Лілія Керничишин Треба ж профінансувати уніібрук і мабуть бруківки досить в складах, тож випубуєм дерева і все встеляєм бруківкою👍

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.