По Болехові ходять з опитувальними листами

Січень 12 22:19 2019


По Болехові ходять зомбі з опитувальними листами, яким заплатили по 1000 грн. за 20 обійдених по сусідству хат. Питання приблизно наступного змісту: За кого будете голосувати на наступних виборах? Які добрі справи зробив Порошенко? Чи відбулися позитивні зміни в державі за правління Порошенка? ітп. Зомбі мають негласну норму – 40% опитуваних мають бути за Порошенка. Є інформація, що окремі керівники дають такі опитувальні завдання своїм підлеглим. До Вас ще зомбі не приходили?
Прохання ділитися будь-якою інформацією з даного приводу…Про це у групі Долина LIVE повідомив Михайло Кепещук.  Коментарі:


Yulya Bodnar Вони і в Долині.Ми з жінками їх нагнали!
Підходили на кольці 2 жіночки- кажуть, допоможіть назбирати підписи- ми за Порошенка. Нас це обурило-і ми відмовились, накричали на них та й вони пішли.


Оксана Ярован Думаю нема нічого поганого, що іде опитування…А голосувати кожен сам рішить за кого.


Михайло Кепещук Нема нічого поганого, що люди знову продаються за гроші? Тут питання тільки в замовнику – штаб Пєті, чи штаб Йулі робить антирекламу.В будь-якому випадку вчергове мають українців за дурнів.


Оксана Ярован Якщо вони ходять і навіть агітують, то це не означа що люди продаються за гроші…Таня Вітюк це зветтся екзит-пол.

Михайло Кепещук Ви не в темі. Екзит-пол проводиться на виході з дільниць в день виборів і то конкретними організаціями які реєструються в ЦВК.
А соціологічні опитування мають проводитися відповідними фахівцями, а не роздавати 1000 грн. несвідомим зомбі, щоб ті ходили по сусідах і читали маніпулятивні анкети.


Oksana Kakalets 1000 грн. – гарна мотивація. Але не раджу нікому ніде фігурувати. Волевиявлення суто на виборах.

Михайло Кепещук Гарна мотивація поагітувати за Порошенка своїх сусідів? 🙂

Oksana Kakalets Михайло Кепещук Я би нІгде так сі не позорила🤣!А як потім людям вочі дивитисі?

Михайло Кепещук В 2012-му за ригів в с. Яворів від партії регіонів та їх сателітів ( гроші платили всеодно з офісу ригів) було десь 8 ригів на 10 членів комісії… і всі місцеві. Потім в 2014-му одна з тих що йшла від ригів вже йшла в комісії від Порошенка.
Тому контингенту якому гроші не пахнуть – марно апелювати до совісті.

Михайло Спалило Вас люди не зрозуміти, роблять опитування недобре не роблять також недобре, ми ніколи не будему у Європі, бо комусь впадло дати відповідь на просте питання, то ви зомбі, бо ви ніхрине не робите а тільки постите всяку всячину, а сказати що дороги немає….

Yulya Bodnar та то не опитування було збирають підписи за Порошенко

Михайло Спалило На виборах ви ви проголусуєте за кого собі захочете, а у чому маніпуляція я нерозумію, вам що давали щось і казали щоб голосували за Порошенка, а якщо ви політично обізнані то повинні знати що дане опитування проводить Київський інститут розвитку та соц політики…. І якщо вас у політиці будь кого з політиків які стали на пост призедента незадовільняє, ви можете висловити свої невдоволення чи задоволені політикою даним представникам, просто перестпньте називати людей, які виконують роботу ” зомбі “. Бо перед бюлетнем тоді ” барани”.

Михайло Кепещук Yulya Bodnar які ще підписи за Порошенко?? Якби й підписи за Порошенка – то так би й казали… але проводиться опитування з переліком питань…

Yulya Bodnar Михайло Кепещук ну у них були якісь анкети точно за Порошенко і можливо підписуватись там треба вони мали з собою багато всяких бланків

Михайло Кепещук Михайло Спалило
———————
повинні знати що дане опитування проводить Київський інститут розвитку та соц політики….
———————
1. Я звідки таке можу знати???? 2. Звідки про це відомо вам?
3. Інститут мав би мати своїх інтерв’юерів, а не пропонувати за 1000 гривень жителям Болехова “опитувати” своїх сусідів з явно упередженими питаннями. 4. Завжди називаю речі своїми іменами – ті хто агітують за олігархів бо їм заплатили 1000 гривень – продажні зомбі
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.