Поліція виявила п’яного водія маршрутки у Долині

Березень 12 10:57 2018
Цікаво як цього водія випустили на маршрут, адже щоранку вони повинні проходити медичний огляд. Чи то він під час їзди вживав?)

У Долина LIVE надійшла інформація, що насправді патрульна поліція прибула на виклик (про п’яного водія) від мешканця Долини і вже по встановленому на місці факту працівниками  Dolyna Policia складений адмін. протокол.

А ось яку інформацію оприлюднила Dolyna Policia в мережі фейсбук:

‘ “Під час здійснення патрулювання 06 березня працівниками групи реагування патрульної поліції Долинського відділення поліції було виявлено водія маршрутки який вийшов на лінію перебуваючи в нетверезому стані. По даному факту працівниками поліції був складений адмінпротокол за ст. 130 (керування у стані сп’яніння) КУпАП. Тепер на водія очікує штраф у розмірі 10200 гривень з позбавленням водійських прав на 1 рік.


Повторно нагадуємо, що гідно з КУпАП керування транспортом особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортом особі, яка перебуває в стані сп’яніння, передбачає штраф у розмірі 10200 грн та позбавлення права керування транспортними засобами на строк один рік.
Повторне протягом двох років вчинення цих порушень передбачає накладення штрафу на водіїв у розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (20400 грн) та позбавлення права керування транспортними засобами на строк три роки, і на інших осіб – накладення штрафу 20400 грн з оплатним вилученням транспортного засобу чи без вилучення.


Водіїв, який двічі протягом п’яти років піддавалась адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, штрафуватимуть на 40800 грн (2400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) та позбавлятимуть права керування транспортними засобами на строк 10 років.
У жодному разі не сідайте за кермо напідпитку, адже від цього залежить життя та здоров’я усіх учасників дорожнього руху.”

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.